Wpis z mikrobloga

#aliexpress #iphone #ios #apple

Kupić to za 550zł:

https://pl.aliexpress.com/item/Original-Unlocked-Apple-iPhone-5S-Mobile-Phone-iOS-A7-4-0-8MP-IPS-HD-GPS-16GB/32800046454.html?spm=a2g17.10010108.1000023.2.3fda74d31Fmibi

Czy używkę z polskiego allegro? Widzę same pozytywne feedbacki do tej aukcji no i przynajmniej wyglada jak nowy, a jak kupie uzywke to w sumie tez niewiadomo co kupuje. Brał ktoś kiedyś tel z tego typu aukcji na ali?
  • 21
@gapcioq: zacznijmy od polskiej wersji Ali, litości... co do samego telefonu, nie brać iPhona z Chin jeżeli nie kupujesz go na miejscu w sklepie Apple, refurby/składaki/padaki prawie jak pamięci 2TB za 1$. Może z 0,000001% kupowanych tam iPhonów jest zdatnych do użytku bez części z 10 innych
@gapcioq: W ofertach kart pamięci "128GB", które mają tak naprawdę 8GB też bywa pełno pozytywnych opinii, bo ludzie widzą w eksploratorze "wolne 120GB" i nie sprawdzają czy naprawdę da się wgrać tyle danych. Ludzie lubią też usprawiedliwiać swoje nieudane zakupy opowiadając dookoła, że zrobili dobry interes.
@gapcioq: Nie tak dawno temu sprzedawałem tutaj 5s. Jeden mireczek kupił a w ogóle to cena była dla niego za niska ! Wiec sprzedałem mu drożej niż chciałem pierwotnie. Dorzuciłem mu nawet jakieś obudowy gratis. I to nie byle jakie. Telefon jak nowy poza dwoma kropkami na obudowie od piasku czy czegoś tam co wpadło pod kejsa