Wpis z mikrobloga

@RedBulik: Idioci są za tym, bo ich to nie dotyczy. Mam zarówno na myśli kobiety i mężczyzn , którzy tam wypisują te brednie. Niech to wam da do myślenia ile kuw mamy w społeczeństwie, którzy najchętniej do*li innym, o ile oni nie poniosą przy tym żadnych konsekwencji. O osobach którzy używają określeń typu "pedały w rurkach" nawet nie będę się już rozpisywał bo to dno intelektualne powtarzające durne slogany.
@dart22 mam identycznie - lubię czasem coś ugotować :). Robię dokładnie to na co mam ochotę i smakuje tak jak chcę ;). Nooo, a potem do zmywarki albo dziewczynę proszę o zmycie, bo to chyba najmniej ulubiona czynność w moim wykonaniu
@RedBulik: Pobór obowiązkowy można by wprowadzić ale najlepiej taki jak w Izraelu żeby szli wszyscy kobiety i mężczyźni i niezależnie od tego jaką pracę wykonują i czy poszli na studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra #!$%@?, przestańcie ich zniechęcać do wojska, bo jak zabraknie debilów pchających się do służby to Macierewicz naprawdę rozpocznie pobór.
@RedBulik Same gimbusy boją się poboru. W dzisiejszych czasach internetu i braku szacunku do starszych, a nawet rodzicow przez dzisiejsze dzieci to służba będzie w sam raz. Nauczy się takie gówno, że samo się nie wypierze, wyprasuje i nie zarobi jak matka to robi. Brać i nie patrzeć. A ciotki co wysłaniają się kobietami co i tak do wojska się nie nadają to na tarcze strzelniczą. #!$%@? jak czytam te komentarze to