Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą te komentatory z E11. Najbardziej to chyba Święcicki, nie można obejrzeć z nim materiału bo zaraz się dowiesz że Carlo Ancelotti w swojej biografii powiedział że w zasadzie można brać z dupy do ust i naprawdę wiele to wnosi do dyskusji. Wszędzie #!$%@? te makaronizmy. Jego Twitterowy profil składa się z 3 elementów - trzepanie gruchy do Calcio (głównie Pawełka Dybali), walenie konia do Narcos które uważa #!$%@? za najlepsze dzieło we wszechświecie (wcale nie wspomina o tej produkcji w co drugim tłicie nawet jeżeli nie ma to nic wspólnego z dyskusją) i grupowe pałowanie Wiplera psychofanów Mateuszka do jego osoby. Szkoda #!$%@? gadać o innych perełkach Eleven jak Redaktur Miro z ego wielkości Świątyni Opatrzności Bożej czy redaktur Kaplica. I to wywyższanie się nad innymi HEHE PANIE TOMKU TO BYŁA MASAKRACJA HEHE WIECIE SZPAKU FIFA MASAKRACJA MŁODZI ROZUMIEJO PDK albo TO BYŁA TRUSKAWKA NA TORCIE HAHAHAJTO WCALE NIEPRZERUCHANY TEKST PRZEZ SUPERŚMIESZNE MEMY Z EKSTRATROLL CZY SPORTOWEMEMY. Jak tak dalej pójdzie to będą z Lewandowskiego cisnąć bekę HAHA PIEROSZKI BEZGLUTENOWE BO JEGO ŻONA JEST FIT LASKĄ HAHA JAKIE #!$%@? ZABAWNE. Już wolę Dario "Lionel Maradona" Szpakowskiego niż narcyzów taplających się w sosie pochwał od 14 letnich fanów Ła Liga na TT.
Pora umierać.
#pilkanozna #elevensports #eleven #tv #telewizja #boldupy
  • 6
@pawelososo: też za nimi nie przepadam, mam wrażenie, że oni często nie komentują meczu tylko przez całe spotkanie wymieniają jakieś ciekawostki. Najbardziej lubię komentarz Twarowskiego, Rosłonia, Smokowskiego, Pełki, skupienie na mecz bez jakichś twitterów i opowieści którą ręką podciera się dany piłkarz. Z Eleven jedynie Grzywacz i ten gościu który z nim często komentuje w duecie, reszty nie trawię i mam nadzieję, że nie trafi do nich Premier League
@emmanatorr: Już tego nie robię, właśnie dla tego że mnie irytował i to w tym wpisie opisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z E11 Ćwiąkała czasem coś zatości ciekawego, reszta uprawia grupowy onanizm nad własną zajebistością.
@yolow71: W Stanie całkiem ok, bo oprócz niego były w studio 4 inne osoby w tym nieodżałowany Ś.P Pawełek Zarzeczny. Jak komentuje mecz to mam wrażenie ze przysłania wydarzenia na boisku