Wpis z mikrobloga

Człowiek włączył sobie TV na wakacjach i postanowił po X miesiącach obejrzeć w końcu wiadomości zamiast czytać z neta. Zamiast nich włączyło się to. Można zgłosić #tvpis do sądu za pokazywanie fetaliów (czyt. gówna politycznego)? Aż się człowiekowi zwraca za wchodzenie w dulę temu pseudorządowi.

Nigdy przenigdy nie kupię sobie telewizora. Pieprzone, komunistyczne i propagandowe media. Tfu.


#bekazpisu #oswiadczenie #polityka
źródło: comment_ls13l8thGzTz3wmzvP5nuslofFl3VjbG.jpg
  • 13
@pk347: @Atexor:

Lepiej niech autobus prowadzi jeden kierowca niż czterech na raz , jak dojadą do punktu zmiany to wtedy się zmienią , poza tym nie macie wpływu na to cię dzieje także looz . Telewizor lepiej omijać .
@miki4ever: abonament rtvrtv. Aby obejrzeć film mogę korzystać z netflixa, youtube, cda itp. Na monitorze, albo projektorze. I oglądam co chcę. Od biedy streamują tv w necie.
@Atexor: ja wole mój 65 calowy tv, projektor na dłuższa metę mnie przekonuje.

Może cię to zdziwi, ale netflixa można tez na telewizorze oglądać, a abonament i tak musisz płacić.
@miki4ever: kupię monitor i abonamentu nie muszę płacić. Przynajmniej na razie póki ten patologiczny rząd nie wprowadzi do cen prądu.

Zastanawiałem się jak z jakością na takim projektorze. Chyba po ciemku najlepiej.