Wpis z mikrobloga

@kabzior odnośnie t com, wczoraj poprosiłem kumpla żeby do mnie przedzwonił z moto, właśnie z niego. Jakość dźwięku jest zadowalająca, ale do około 100km/h. Powyżej jest już słabo, i trzeba się domyślać co nadający ma na myśli. Wydaje mi się że przyczyną jest słaba jakość mikrofonu, bo tragicznie zbiera wysokie tony(mebrana wpada w rezonans jak by była odklejona gdzieś na boku), i dzieje się to nawet w trakcie postoju. Myślę że wymiana
@fotograf_warszawiak: nie ogarniam tego tak do końca, to znaczy że interkom idzie po innym protokole niż BT? i jak już "zablokujesz slot" interkomem to się nie da z tel jednocześnie połączyć? a nie da się kilka urządzeń? bo u mnie w SC1 można wiele rzeczy po BT łączyć i one działają jednocześnie.
nie spieszy mi się, testuj i wołaj :) dzięki :)
@kabzior: nie wiem co @fotograf_warszawiak miał na mysli mowiąc o 2 kanałach BT w senie. Multitasking w senie, a 2 kanały BT to całkiem dwie różne rzeczy. Dwa kanały BT służą do tego, że mozesz połączyć telefon i dodatkową navi jednocześnie (czy tam 2 telefony). TCOM nie ma właśnie tego multitaskingu- czyli, interkom połączysz z telefonem przez BT i możesz rozmawiać przez interkomy, ale rozpoczęcie połączenia, bądź odtwarzania dźwięku spowoduje, że
@filemonq: czyli może być tak, że różowa słucha sobie muzyki z telefonu po BT, ja do niej "dzwonię" interkomem, odbiera, gadamy, potem koniec i guzikiem wraca do słuchania?
@kabzior: jak sie połączycie interkomami, to muzyka raczej sie jej zatrzyma calkowicie. Zatrzymanie muzyki i jej wznowienie raczej by miało miejsce jakbyś do niej na telefon zadzonił.
@fotograf_warszawiak: do komunikacji miedzy interkomami nie uzywany jest bt, dla potwierdzenia przed chwilą spinałem sene z dwoma telefonami i dodatkowo jeszcze z moim starym interphone. Druga sprawa, że BT nie ogarnia takich odległości na jakich są w stanie łączyć się interkomy