Wpis z mikrobloga

W Barcelonie trwają właśnie protesty przeciwko wtargnięcia hiszpańskich służb do budynków administracji autonomicznego Katalońskiego rządu,policja leje protestujących pałami tak że aż Kiszczak by się nie powstydził a wszystko dlatego że rząd centralny nie chce aby w Katalonii odbyło się referendum niepodległościowe które miało demokratycznie zdecydować czy Katalonia zostaje w Hiszpanii czy też chce być osobnym krajem.Unia Europejska która tyle mówi o demokracji i tolerancji milczy.Ja sam gdybym był u władz Hiszpanii robiłbym wszystko aby zostawić Katalonię przy sobie(w końcu to najbogatszy region) ale raczej nie sądzę aby nalot na budynki samorządowe oraz #!$%@? pałami przekona mieszkańców do pozostania.

#polityka #neuropa #4konserwy #hiszpania #barcelona
Pobierz Kielek96 - W Barcelonie trwają właśnie protesty przeciwko wtargnięcia hiszpańskich sł...
źródło: comment_heqYvuwW3cB9vk1XyiHRrDHCDlnRX4wP.jpg
  • 11
@Haqim: Ja mam kumpla Katalończyka którego poznałem mieszkając za granicą i on mi napisał że w ogóle by nie poszedł na głosowanie bo ma w nosie politykę,ale teraz po tym co zobaczył to napisał że na 100% pójdzie i zagłosuje za wyjściem