Wpis z mikrobloga

niemcy;
-14tki mogą się ruchać
-w szkołach dostają gumki oraz ulotki edukacyjne, są zajęcia o seksie i związkach i uczuciach
-wychowawca klasowy zna swoich wychowanków i jest dla nich przyjacielem
-w gimnazjum podejmowane są pierwsze zatrudnienia dzięki czemu ludzie mają pierwsze referencje

polaczkowo;
-14tki to dzieci, chyba upośledzone bo dosłownie nikt nie potrafi z nimi ani rozmawiać ani nic załatwić
-nie ma żadnej sensownej edukacji seksualnej a wszelkie próby jej wprowadzenia są ucinane przez rząd
-trzyma się młodych ludzi w bańce
-w gimnazjum nie ma dosłownie nic użytecznego
-wychowawcy mają was w dupie
-psycholog szkolny to mem
-po szkole nie ma żadnych referencji a szukanie pierwszej pracy to dziki zachód, chyba że pójdziesz do zawodówki

taka prawda polaczki

#wardega #boxdel #stuu #famemma
  • 20
@Papierznik:
"Młodzieży od 14. roku życia przypisuje się pewną dojrzałość seksualną i odpowiedzialność za własne czyny. Dlatego młodzież w wieku 14 czy 15 lat może uprawiać seks między sobą. Oczywiście dotyczy to tylko sytuacji, jeśli obie osoby robią to dobrowolnie.

Osobom dorosłym i młodzieży od 16 lat zabrania się jednak uprawiania seksu z młodzieżą poniżej 16 lat, jeśli osobę nieletnią poniżej 16 lat powierza się starszej osobie pod opiekę lub w
@Papierznik: według zmian przez onz/who pod naciskiem lewicy 8 letnia dziewczynka powinna znać podstawy masturbacji i uczyć się praktykować, a w Norwegii dzieci są oswajane pedofilia poprzez emitowane programów dla szkół przedszkolnych gdzie oglądają sobie penisy obcych mężczyzn
boli was dupsko że w niemczech podchodzi się praktycznie do życia a nie jak u was; gówniarze są jak dzikie zwierzęta

sam pamiętam jaki byłem głupi w wieku 18-21 lat, gdybym sam się za siebie nie wziął to by była tragedia bo ani starzy mnie nie ogarnęli, ani w szkole mnie nie ogarnęli
@Papierznik: Niemcy to jeden wielki burdel, nie ma się do czego porównywać w tej kwestii. Jak jesteś zdrowy na umyśle to się nie pchasz z 13 latką w związek jako dorosły typ, nawet jeśli jej już cycki urosły bo to tępe dziecko jest. Więcej, większość wykorzystywanych osób to dziewczyny i kobiety z rozbitych albo dysfunkcyjnych rodzin, które łatwo zmanipulować bo nie mają żadnego wychowawcy, wzoru do naśladowania, jakieś figury rodzica /