Wpis z mikrobloga

Ogarniałem sobie co i jak z tym nowym LotGH i chyba ten dizajn postaci budzi najwięcej emocji, a mnie bardziej martwi, że osoby odpowiedzialne za projekt to raczej nie są znane z dobrych historii czy reżyserii, cóż zobaczymy co czas przyniesie.

Niepokoi mnie, że jeśli ziszczą się najgorsze wyobrażenia i się przyjmą (mam wrażenie, że podobne klimaty robią się ostatnio popularne(Free!, Yuri!!! on Ice, chociaż to raczej serie koło sportowe)) to serie czeka los marki Fallouta, czyli: "niby fajnie, że nieumarła śmiercią naturalną, ale fani oryginalnych wydań chyba nie tego oczekują od Falloutów (3 i 4)". Jestem raczej umiarkowanie optymistyczny, a to wcześniejsze to mało prawdopodobny scenariusz i oby na takim gderaniu się skończyło.

Wpis w sumie po to by wrzucić co zabawniejsze przeróbki ( ͡° ͜ʖ ͡°) , więcej w komentarzach.

PS Jeśli Kircheis nie będzie miało mikro afro to będę nieźle rozczarowany (°°
#legendofthegalacticheroes #anime
Pobierz bzykacz - Ogarniałem sobie co i jak z tym nowym LotGH i chyba ten dizajn postaci budz...
źródło: comment_RZss2jP5yRbmZIFjbR07GFP8n6C5rznd.jpg
  • 13
@Galbrovsky: Źle to nie wygląda, ba technicznie wygląda dla mnie nawet ok, tylko kierunek jakby nie ten i trudno im trochę racji nie przyznać. Tymczasem ja to bym bardziej to widział w stylu niedawnego Joker Game, czyli w sumie też nie do końca naturalistycznie, ale jednak mniej wyłuskany. Ale wiadomo, każdy ma inny gust i wyobrażenia, więc nie ma co się obrażać w końcu kreska akurat tutaj jest drugorzędna.

W następnym
Pobierz bzykacz - @Galbrovsky: Źle to nie wygląda, ba technicznie wygląda dla mnie nawet ok, ...
źródło: comment_iFwLaBX5pfbwroyvJMgEkPAR5z7qUavL.jpg