Wpis z mikrobloga

No witam, witam. Wiem, że trochę ból dupy, no ale:
Jedziesz sobie w strefie 'ciszy' w pendolino, myślisz, że będzie spoko i fajnie a tutaj:
Jakiś facet aka Janusz 'ciąga' nosem tak mocno, że aż szyby się ruszają, 1/4 ludzi jest ciężko chora, kaszlą, kichają, oglucają całą okolicę, jeden facet nie miał chyba nic do wydmuchania więc po prostu zatkał jedną dziurkę nosa i mocno dmuchnął w kierunku śmietniczki. Jedna kobieta jest aż buraczkowa od gorączki i łyka ciągle jakieś leki. Janusz2 je już 3 paczkę chrupek mlaskając przy tym tak, że osiedlowy burek by uciekł ze strachu i okruchy są wszędzie obok niego, jedna kobieta ogląda głośno na odtwarzaczu dvd jakieś modły, a gdzieś po prawej stronie w dalszej odległości Janusz Grzybiarz pochłania kiełbasę czosnkową z jajkiem i ogórkiem kiszonym debatując przy tym z kumplem grzybiarzem o tym czy juź borowiki są dobre w lesie czy nie.
#pkp #pendolino #heheszki trochę jak #pasta ale niestety nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz achtunki - No witam, witam. Wiem, że trochę ból dupy, no ale: 
Jedziesz sobie w stre...
źródło: comment_xHNpE5jJN5GsE5nu2h700RIdoi9Kp3rR.jpg
  • 5
"wszystko jest dla ludzi i wolno"


@achtunki: jak mnie #!$%@? takie gowniactwo podludzi. Z tego korzenia wyrastaja chlejusy "wszystko jest dla ludzi" i madgi "mojemu brejenkowi wszystko wolno". Dzicz. Jak wybieraja wagon cichy to mordy #!$%@? w kubel