Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BURNout: dobra, a moglby mnie ktos oświecić jak poprawnie nazwać ten gatunek rapu? bo na swoj użytek nazywam go tak ze bym tu pewnie bana dostal, wiec chetnie poznam oficjalna nazwe
@Insaness: nie rozumiesz jednej sprawy. W srodowisku od zawsze z takiego czegos sie smiano, a teraz sie to propsuje - HIPOKRYZJA, bo kiedys sie smiali z Donia a teraz wychodzi na to, ze Doniu to byl prekursor :D
@Insaness: no ba. kiedys to byly czasy a teraz nie ma czasow. a tak na serio - nie o czas tu chodzi, przeciez chocby hiphopolo to tez „stare czasy”. a teraz tez powstają dobre rzeczy. Tylko akurat ten styl mi nie podchodzi a ze nie jestem na biezaco to sie pytam jak sie zwie co by wiedziec co na spotify omijac...
@Darjo: A jak ma się nazywać? To, że rap się zmienia nie znaczy, że zmienia nazwę, ewentualnie niektórzy używają nazwy trap, ale są 2 rodzaje, EMD czyli bardziej klubowa muzyka i rap, który mylnie nazywany jest trapem

@aanndrzej: Nie był to żaden prekursor, wszystko pochodzi z USA i nie mam pojęcia gdzie ty słyszysz podobieństwo, rap po prostu się zmienił na lepsze