Wpis z mikrobloga

@Rabusek No to jak by nie liczyć 7 Macbook'ów ;D Jak ktoś jutro dostanie/odbierze to wrzucajcie unboxing, jak znam swoje szczęście, miejsce zamieszkania i kuriera to dostanę we wtorek ;)
@Skrzyno: @Rabusek: też mam niby na tej stronie doręczenie 23.09 ale w SMS i mailu było info o poniedziałku. Ale z innej beczki - skoro paczka jutro będzie w oddziale to można podjechać i paczkę odebrać? Jutro i tak będę do nich dzwonił w tej sprawie ale może się orientujecie?
U mnie to samo - po telefonie dowiedziałem się, że paczka będzie w poniedziałek (nie ma wykupionej opcji dostawy w soboty - nawet jakby sortownie już wydały do doręczenia). Ale jakby komuś udało się dzisiaj zdobyć to wołajcie co było ( ͡º ͜ʖ͡º)
@p0tato: nie ma szans by informowali ibood ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Daredzik: @ppidd_: @Rabusek: @Skrzyno: ja dzisiaj dzwoniłem do DPD czy można paczkę odebrać osobiście skoro od 2 w nocy jest już w sortowni 30km dalej. Niestety nie można (jeśli nie ma wykupionej takiej usługi odbioru w sobotę), ponoć paczki pozostają w TIRach i są wypakowywane dopiero w niedziele wieczorem.
@Rabusek: ktos napisal na niemieckim forum ibood:

AKG K936 Kopfhörer
6 Babyflaschen von Philips
Lowebra Ridgeline Rucksack
Biomus Aqua Isoliermanschette
Sony Mio MiVue M560
Sitecom WLR 9000 Router
Axa Türbeschlag
Paso Fino Dakota – Negro Schuhe 43
Brillenetui

nie tak zle
@Rabusek:

AKG K936 Kopfhörer - 936 nie znalazlem, 935 stoi za 320zl (Allegro)
6 Babyflaschen von Philips - ok 35euro
Lowebra Ridgeline Rucksack 70-90 euro (amazon)
Biomus Aqua Isoliermanschette - 5 euro (amazon)
Sony Mio MiVue M560 - 550zl (ceneo, allegro)
Sitecom WLR 9000 Router - 290zl allegro
Axa Türbeschlag - nie znalazlem, ale na allegro klamki tej firmy chodza od 100zl
Paso Fino Dakota – Negro Schuhe 43 - ???