Wpis z mikrobloga

Hej. Próbuje zapłacić za telefon z gearbest poprzez paypal.

Gdy juz kupie i wybiore zakup przekierowywuje mnie automatycznie do platnosci karta poprzez paypal. No to ok niech będzie mowie. Tylko której z moich kart nie dodam to mi kazda z kart odrzuca.

A i wracajac dodam ze na paypalu mialem kwote 500zł wlasnie w złotówkach. Moze gdybym je przewalutowal na $ to byłaby możliwość zaplaty ze środków z konta paypal?.

Pytanie dlatego bo nie chce ryzykowac przewalutowywania z pln do $ bo jesli by nie pyklo to jednak troche na tym strace.

Dzieki z góry za pomoc bo mam juz dość. Obecny telefon mi sie rozpadnie na dniach a nie moge zakupić nic nowego poprzez gb.

#paypal #gearbest #banggood #zakupyzchin
  • 13
Gdy juz kupie i wybiore zakup przekierowywuje mnie automatycznie do platnosci karta poprzez paypal. No to ok niech będzie mowie. Tylko której z moich kart nie dodam to mi kazda z kart odrzuca.


@Shogun667: Ale logujesz się na konto PayPala czy po prostu wprowadzasz dane karty?
@Andczej Numer karty,waznosc itd przepisalem. Klikam zaplac i otwiera sie nastepne okno a tam ze twoja karta zostala odrzucona.

@MichaelT128 - Loguje sie na konto paypal i z automatu przenosi mnie do platnosci karta,mimo srodkow ktore mialem w pln na koncie paypal.
Moze gdybym je przewalutowal na $ to byłaby możliwość zaplaty ze środków z konta paypal?.


@Shogun667: Jeśli dobrze zrozumiałem - tzn. przewalutujesz tę kwotę poza PayPalem i spróbujesz wrzucić na konto dolary - to tak niewyjdzie, bo polskie konto PayPal można doładować tylko Złotym.
Nie nie. Doladowuje zlotowkami tylko chodzilo mi o to ze moze przewalutujac pln na $ na koncie paypal bede mial mozliwosc zaplaty za przedmiot pieniedzmi zkonta paypal a nie z karty.
@Setral: paypal oferuje wymiane waluty już bezpośrednio na paypalu, zwykle jest to sporo tańsze niż pozwalanie paypalowi przewalutowywać(kiedyś sprawdzałem to różnica była 5 groszy) ale już przewalutowanie z powrotem jest potwornie drogie(przewalutowałem wczoraj 26.22, wyszło mi 7.12 usd, ale w drugą stronę to już było tylko 24.50 bodaj)

i nie ma różnicy, jeśli masz odpowiednie saldo na koncie paypal w złotówkach to powinna ci przejść płatność bezpośrednio, tylko po wyższym kursie