Wpis z mikrobloga

@joolekk: Ergonomia gry na padzie względem klawiatury i myszki, płynność gry i grafika, a może coś jeszcze o czym nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zielony w temacie jestem, jedyne czego oczekuję od sprzętu to możliwość komfortowej gry w wieśka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shapekk: powiem ci tak kolego, pół roku temu miałem dokładnie ten sam dylemat, co ty. Xboxa rozważałem ze względu na to że chciałem jeszcze przed W3, wieśka 2 odświeżyć (kompatybilność wsteczna z xbox 360)

Ostatecznie zdecydowałem się na komputer. I ciesze się bo:
- Lepsza gafika
- Mody, mody, mody = jeszcze lepsza grafika.
- Też gram na padzie z pozycji kanapy (polecam pada!).
- Jak przesadzę z Wieśkiem, to wracam
@Shapekk: do 1 gry to konsole lepiej kupic, nowe x'y chodza po ok 1kzł, a z zagarnicy jak sprowadzamy, czesto na łowcach gier wrzucaja promki np xbox one s z kilkoma grami i 1-2 padami za nawet mniej niz 1k polskich zł, albo w okolicach. Peceta to juz zeby roznica była to bys musial chociaz ten gtx1060 6GB kupic, gdzie sama ta karta kosztuje okolo 1300zł, a jeszcze proc, ram, obudowa,
@Shapekk: powiem tak. Wieska 3 przeszedłem na g3258 I Radeonie HD 7850 czyli procesorze który kosztował 300zl 2 lata temu i karcie używanej która 2 lata temu kosztowała 400zl.potem dodatki przechodziłem na Xbox one i jest kolosalna różnica. Na pc grałem na medium a na Xboxie wszytsko takie mega rozmyte mało szczegółowe w ogóle ta gra miała po premierze duże problemy z płynnością i teraz jest płynnie ale zastanawiam się czy
@Shapekk: OP'ie mam ten sam problem właśnie teraz. Mogę na PW pisać? Jak tam sytuacja u Ciebie zdecydowałeś się na coś już? Zobacz tak wyglądać może grafika na PC. To jest nieporównywalny przeskok w porównaniu do PS albo Xboxa. Sam nie wiem co wybrać
https://www.youtube.com/watch?v=MdVmwlGIOY4
https://www.youtube.com/watch?v=Cgy-UQVhrXA

To raz. A dwa - a może dowiedzielibyśmy się czy nie dokupić zewnętrznego GPU tylko? Np. ja mam lapka 17" proc i5 6 gen, 8
@caribbean: Możesz pisać ( ͡º ͜ʖ͡º). Zdecyduję się jednak na konsolę - korzyści przeważają. Szkoda, że nie zobaczę tej bajecznej grafy w całej okazałości, ale nie oszukujmy się - to diabelnie mocna strona tego tytułu, ale nie najważniejsza.
Mam wrażenie, że konsolę łatwiej sprzedam i mniej będzie mnie ciągnęło, by ją sobie zostawić i zacząć łupać nałogowo w gry - na to obecnie nie mogę sobie