Wpis z mikrobloga

@Dejzon: Z wieloma domenami tak jest, norweska, bułgarska, dokupienie samego uk. to nieposiadanego .co.uk itp.
Nie obejdziesz .edu ale przecież w Adobe można było rejestrować się w tym pakiecie dla uczniów itp. bez takiego adresu, jest teraz taka weryfikacja już na starcie?
@Saeglopur: Tak dokładnie. Oprócz tego weryfikują czy szkoła jest wpisana do rejestru przez MEN. Mało tego - zaczynam się zastanawiać czy mój wpis ma sens bo właśnie doczytałem, że oprócz adresu w domenie edu i tak będę musiał dosłać skan legitki studenckiej lub innej szkolnej. Teraz tak myślę, że jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby po prostu użyczenie mi przez jakiegoś studenciaka adresu i skanu legitki, a i to nie daje gwarancji sukcesu.
@TwigTechnology: Masz rację, tylko, że ja potrzebuję raptem 3 ich programów i są mi one potrzebne max 3-4 razy do roku. Mało tego nie korzystam z nich komercyjnie - ot poprawić sobie fotkę i zrobić teledysk z wakacji. Ja wiem, że jest milion alternatyw (chociażby DaVinci Resolve) jednak na jakimś etapie lepiej opanowałem PP, LR i AE a nowego nie chce mi się uczyć.
Teraz tak myślę, że jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby po prostu użyczenie mi przez jakiegoś studenciaka adresu i skanu legitki, a i to nie daje gwarancji sukcesu.


@Dejzon:

przeciez to bedzie pirat, bo takiej licencji nie mozna przeniesc na inne osoby...
jak oni chcą walczyć z piractwem przy takich cenach?


@Dejzon: ale co to za idiotyczna uwaga, przeciez kupujac program ze znizka jestes w swietle prawa takim samym zlodziejem jakbyś mial to z torrenta. Tak samo jadac autobusem na bilecie studenckim jestes wciąż gapowiczem