Wpis z mikrobloga

Mirki, wychodząc z tramwajów, martwcie się (bo ciężko zrobić coś więcej wychodząc z tramwaju), by starym (i nie tylko) #!$%@? się nie spieszyło. Dziś jeden taki potrącił pasażera tramwaju wysiadającego z tegoż na przystanku Szpitalna w kierunku Pomorzany Pętla. Do zdarzenia doszło ok. 13:20 - poszkodowany zotał przewieziony do szpitala - był przytomny, ale skarżył się na bardzo silne bóle kręgosłupa.

Media o tym niestety nie piszą, więc nie wiadomo czy poszkodowany został tylko poturbowany, czy coś więcej

Warto wiedzieć - na tym przystanku wysiadają dzieci idące do szkoły. Dla m.in. @gs24_pl są ważniejsze sprawy niż bezpieczeństwo dzieci np. samoodtwarzające się gównowideo na ich stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczecin #stopwariatomdrogowym #prawojazdy #komunikacjamiejska #polskiedrogi
  • 16
@Hammerr: podpowiem: pomiń to co w nawiasach ;)

Wtedy masz tak:
Mirki, wychodząc z tramwajów, martwcie się, by starym #!$%@? się nie spieszyło.

Teraz jaśniej? ;)

Sprawcą był ok. 65-75 letni mężczyzna. Zwrot "(i nie tylko)" miał na celu zauważenie, że nie tylko osoby starsze jeżdżą jak skończeni kretyni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poszkodowany miał między 25, a 35 lat.
@Hammerr: ehh, a myślałem, że jasno napisałem :(

Wychodząc z tramwaju nie masz praktycznie ŻADNEJ szansy by się ustrzec przed takimi przypadkami (najlepiej nie wychodzić od razu, ale i nie czekać zbyt długo, a to i tak nie gwarantuje bezpieczeństwa).
Możesz mieć jedynie nadzieję, że podobny pożal się kierowca, nie będzie się akurat spieszył...
@Hammerr: xd Ano właśnie, nie wiem jak w innych miastach, ale w Szczecinie spora część przystanków tramwajowych znajduje się na środku jezdni, pasażerowie wchodzą na jezdnię by wejść/zejsć z tramwajów.