Wpis z mikrobloga

Szukalem taniego hotelu w #bruksela #belgia na trzy noce. Korzystalem z Makemytrip, bo maja zawsze najnizsze ceny. I tak nie bardzo mi szlo, bo wszystko drogo. Po kolejnym odswiezeniu strony nagle wszystkie ceny we wszystkich hotelach spadly do 10 euro za noc. Kliknalem desperacko pierwszy 5 gwiazdkowy hotel jaki mi sie nawinal. Trafilo na BeManos. Szybka rezerwacja, trzesace sie rece z podniecenia, bo wczesniej pokazywalo noc za 100 euro. Dodatkowo pokoj executive, czyli taki premium. A #!$%@?, biore 7 dni za 70 euro, potem bede kombinowal urlop. Rezerwacja weszla. Na maila przyszlo potwierdzenie. No szczena mi opadla. Ale kurna, pewnie anuluja. Pisze do hotelu. Rezerwacja potwierdzona, oplacona. No nie wierze. Potem na jednym forum turystycznym przeczytalem, ze strona miala bug doslownie na 2 minuty (cos tam przy niej majstrowali) i wszystkie hotele na swiecie zrobily sie za 10 euro. Po 2 minutach wrocily normalne ceny. Makemytrip wziela swoj blad na klate i nikomu nie anulowala rezerwacji. Slono doplacili do interesu. U mnie zamiast 700 euro wyszlo 70. Przez tydzien zylem jak krol w executive room za grosze :-) #wygryw #podroze #hotel
Pobierz profumo - Szukalem taniego hotelu w #bruksela #belgia na trzy noce. Korzystalem z Mak...
źródło: comment_4OopBBYMzJFDJKbCTYqXtOCNIWkNHK6l.jpg
  • 7