Wpis z mikrobloga

Czemu #!$%@? w polsce rozrywki są takie drogie? Np strzelnica to każdy nabój po 10zł, jakieś gokarty? weź zwołaj 10 osób i każda po stówie placi xD kino? spoko, 30zł za gówniany film, bilard? hehe zrzutka 20zl kazdy, isc chociaz na #!$%@? piwo? spoko 10zl w lokalu xD

#!$%@? serio

jak tu żyć, przecież naprawde najbardziej opłaca sie nie wychodzić z łóżka i wegetować ja #!$%@? #gorzkiezale
  • 171
Czemu #!$%@? w polsce rozrywki są takie drogie? Np strzelnica to każdy nabój po 10zł, jakieś gokarty? weź zwołaj 10 osób i każda po stówie placi xD kino? spoko, 30zł za gówniany film, bilard? hehe zrzutka 20zl kazdy, isc chociaz na #!$%@? piwo? spoko 10zl w lokalu xD


@AESTHETlC:

Czemu #!$%@? w USA rozrywki są takie drogie? Np strzelnica to każdy nabój po $2, jakieś gokarty? weź zwołaj 10 osób i
@ketczupasek: Irish pub na krakowskim 19 zl za , nocny market przy towarowej 15 zl standard. I nie pamietam lokalu, gdzies blisko UW 22 zł za 0.5 piwa- mój osobisty rekord. A w pijalni wódki 200 ml piwa+ 100 ml WODY lub ludwika 4zl
@AESTHETlC: No nie przesadzaj że wywalić 20 golda na 1-1.5h bilarda i 10 golda na browar to taka potężna inwestycja.
Fakt, strzelnica to droższa zabawa, ale bez przesady.
Gokarty? 20 min to jakieś 50-70PLN. I uwierz mi, że po 20 minutach ręcę bolą tak że nie chce Ci się już więcej jeździć.
Z kinem też poleciałeś, bo bilety to zazwyczaj w okolicach 14 sztuk golda.

Chcesz drogie rozrywki to zobacz ile
@AESTHETlC #wroclaw here. Strzelnica spokojnie za około 60 zł wpadnie, ja akurat chodzę na taką bardziej dopasioną, bo mnie stać xD Gokarty 40 zł na stadionie za 20 minut, bilard wychodzi po 15 za stół, kino w DCF nawet za dychę czy tam 15 w niektóre dni, piwo za 4 zł dowiesz. Strasznie Pan #!$%@? Panie Ferdku xD
w Bielsku piwko po 5 zł dowiesz. I nie narzekaj, jestem w Walencji i tutaj: kino 10 euro, piwo 3 euro, oceanarium 40 euro, jedzenie zaczyna się od 10 euro na osobę (mówię o tych dobrych rzeczach), McDonald's 1 euro za hamburgera


@Ka4az: I co to jest 3euro za piwo dla osoby, która trzepie 1,5k-2k euro?xD Tak samo hamburger za 1 euro przy zarobkach 1,5k-2k eu >> hamburger za 4zł przy
@AESTHETlC nie wiem skąd ty te ceny wziąłeś xD
U mnie bilard to 10-15zl/h nie od osoby xD
Strzelnica to cos kolo 80zl za godzine xD a nie dycha za naboj xD po serii z automatu w twoim cenniku nie miałbym wyplaty xD
@AESTHETlC: albo basen. 20zł za godzinę(i to niecałą bo jeszcze musisz się zmieścićw tym limicie z przebieraniem, myciem itp) a w gratisie 5 zajętych torów na 6 bo #!$%@? gównarzeria sobie pływa

i żeby to jeszcze był olimpijski 50m z atrakcjami dodatkowymi, taki #!$%@? zwykłe stare 25m
isc chociaz na #!$%@? piwo? spoko 10zl w lokalu xD


@AESTHETlC: A jak ktos lubi cos bardziej z gatunku rzemieslniczych to tak bardziej z 15. A potem #!$%@? Ci taki kopyr, ze polacy powinni przestac piw piwo w domach, a powinni wychodzic do pubow :D