Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam zajebisty związek, wszystko sie układa, dogadujemy sie. Problem polega na tym ze ona nie ma wgl libido. Potrafi siedzieć przy mnie z nieumytymi zębami, w porozwalonych ciuchach, nigdy się dla mnie nie maluje ani ogarnia dopiero przy wyjściu na miasto. To jeszcze bym zniósł natomiast seks jak się trafi to raz na 2 miesiące z mojej inicjatywy. Co to za seks kiedy leży jak kłoda ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jesteśmy ze sobą 4 lata wiem że mnie kocha ponad życie ale to chyba już koniec... Jak myślicie da się to naprawić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Mój przyjaciel rozszedł się właśnie z dziewczyną po 6 latach związku, bo nie było w nim seksu. I nie dlatego, że mu ciśnienie jaja rozwalało, tylko dlatego, że dziewczyna też nie wykazywała inicjatywy i zainteresowania tą sferą, m.in. też o siebie nie dbała (nie tylko w "tych" okolicach), czasami zaspakajała go oralnie, ale seks to był bardzo rzadko, bo "będzie boleć". Tak, doradzaliśmy seksuologa, specjalistę, bo ewidentnie coś w jej