Wpis z mikrobloga

Mironki, mam możliwość zmiany opon teraz w sobotę lub dopiero w okolicach listopada.
Co zrobicz?
Muszę podjąć decyzję dzisiaj, bo ewentualna zmiana opon w sobotę odbędzie się tylko wtedy, jeśli gumy zamówię dzisiaj :<
Może jest na sali jakiś synoptyk XD

Dodam, że czekają mnie w tym miesiącu wyjazdy do Krynicy i Istebnej.

#opony #samochody
Pobierz n.....a - Mironki, mam możliwość zmiany opon teraz w sobotę lub dopiero w okolicach l...
źródło: comment_id4RwYuX1L1RIi7TPsn9MhLR36M41NZI.jpg
  • 64
@hasek34: no właśnie jak tak patrzę na pogody długoterminowe do raczej ok. Tylko że i w Krynicy i w Istebnej będę musiała być rano, więc razem z kurami ruszam w trasę i może być przymrozek ale nie wiem :<
@nama: Deszcz i poranne temperatury sprawiają, że letnie opony mogą nie mieć już takiej przyczepności, więc dla bezpieczeństwa już należy myśleć o zmianie. Ja zapomniałem zmienić na wiosnę w jednym z aut i nadal są jak spod igły, na szczęście nie jeździłem nim w czasie tych największych upałów. Tak więc bez obaw!
@nama: nic się im nie stanie. raczej nie palisz kapcia przy każdej okazji ani nie wchodzisz z piskiem w zakręty ;) poza tym, ile mamy teraz dni śniegu w roku? i tak na prawdę czy tak często jeździsz po śniegu zimą skoro posypują i odśnieżają.