Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie #mirekszukazony

list13

Imię: Michał

Wiek: 23

Miejscowość: Poznań/Lublin

Hej, jestem Michał, mam 23 lata i mieszkam oraz studiuje w Poznaniu. Mam 178 cm wzrostu i mam 98 kg wagi (niestety jestem po kontuzji i mnie ulało ale za 3 miesiące będziesz zadowolona ponieważ już wróciłem do treningów). Obecnie studiuje leśnictwo. Jestem osobą raczej cichą ceniącą bardzo miłe wieczory w towarzystwie być może ciebie, ale również jak trzeba umiem też się bawić także sztywny nie jestem.Uwielbiam sport, trenowałem kiedyś pływanie oraz siatkówkę,obecnie trenuje amatorsko na siłowni. Moimi zainteresowaniami są jeszcze muzyka, polityka, książki, filmy

i śmieszkowanie.

Szukam dziewczyny do zapoznania się, rozmowy być może i spotkania. Chciałbym żeby była to dziewczyna która lubi sport,oraz wspólne chwilę w zaciszu domowym ale i również imprezy od czasu do czasu. Najlepiej żeby była to brunetka (bo mam do nich słabość) ale inne kolory włosów też mile widziane,wzrost nie ma dla mnie znaczenia możesz być niższa,wyższa albo równa ze mną ponieważ nie mam kompleksu na tym punkcie.Najważniejsze miej poczucie humoru

i bądź wyrozumiała ponieważ czasem potrzeba mi wsparcia od bliskiej osoby i uczucia,że ktoś we mnie wierzy i na mnie liczy.


Jeżeli jesteś zainteresowana zgłoś się ʕʔ


Chętne kandydatki mogą się zgłaszać do mnie na pw, albo w komentarzach (tylko włączcie u siebie prywatne wiadomości)

#mirekszukazony #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #samotnosc #poznan #lublin
źródło: comment_8XCHABwOOyQrMzgoqurwmytuI97T2wmq.jpg
  • 8