Wpis z mikrobloga

Jak nie jestem zwolenniczką ograniczania wolności w reklamie, tak uważam, że powinien być jakiś zakaz albo chociaż bojkot pokazywania w reklamach kosmetyków nierealnych efektów. Nie da się zobaczyć działania prawie żadnego produktu na podstawie reklamy. Wszędzie sztuczne rzęsy jako efekt maskary. Albo nastolatki reklamujące kremy przeciwzmarszczkowe. Loreal w nowej kampanii jak zawsze dowalił z rzęsami, aż śmiesznie to wygląda. Nikt nie ma takich równych, druciastych i w ten sposób ułożonych rzęs.
#rozowepaski #kosmetyki #gorzkiezale
S.....y - Jak nie jestem zwolenniczką ograniczania wolności w reklamie, tak uważam, ż...

źródło: comment_nZd31ted6T0r5O1s55RKSrcMgIbDN1FV.jpg

Pobierz
  • 27
@Shanny: Widać to mascara do sztucznych rzęs...

W dziedzinie kosmetyków nie ma ŻADNYCH zasad.
Można pisać i twierdzić cokolwiek.

Płynne kryształy, płynny jedwab. 500 owoców na jedną butelkę
Magiczna moc olejków!! Tak - producent twierdzi na opakowaniu że szampon ma jakąś MAGICZNĄ moc

Czasami zastanawiam się czy ludzie od reklamy po pijaku nie zakładają się między sobą kto wrzuci na opakowanie większy absurd i użyje tego do sprzedaży.
@Shanny: dlatego youtube jest tak popularny. rzeczywistość się sprzedaje. przecież teraz jak odpalisz yt to między filmami lecą reklamy w których youtuberki czy jakieś gwiazdy się malują. bo to bardziej trafia do ludzi niż #!$%@? reklama nic nie zwracająca na siebie uwagi. nigdy tego nie zrozumiem po co dalej takie tworzą XD
poza tym zwróciłam uwagę, że bardziej trafiają do mnie youtuberki które siedzą przy kominku niż te z sztycznym tłem
@pytaks: Kiedy trzeba zapobiegać żadna dziewczyna o tym nie myśli, są imprezy, picie, niespanie po nocach, marnej jakości chemia na ryj żeby jako tako rano wyglądać. Kosmetyki na zmarszczki kupuje się jak już się pierwsze pojawią.
A poza tym gdyby było coś na zmarszczki - to bym widział przynajmniej jedną starą kobietę bez zmarszczek - a nie widziałem :)
@rzdeb: Pewnego wieku niestety nie da się przeskoczyć, ale można działać tak, aby po 50 dalej wyglądać dobrze bez botoksów i innych takich. Przyklad to Keanu Reeves :P
A taki bardziej normalny przykład to Christie Brinkley. Jest po 60., ale dalej jest śliczna i wcale nie ma super dużo zmarszczek :) Zdjęcie pierwsze z brzegu google grafika
pytaks - @rzdeb: Pewnego wieku niestety nie da się przeskoczyć, ale można działać tak...

źródło: comment_wKwwYCNAtb7ZJbE8Niku9exlpaCjXJD1.jpg

Pobierz
@rzdeb: Mówiłam, że dalej ma zmarszczki ;)

Kto inny niż celebryci miałby tyle czasu i pieniędzy, aby dbać o siebie w taki sposób? Nie mówiąc o tym, że wiele kobiet zżera stres, niszczy je gonitwa za karierą etc. Wątpię, żeby ciocia Jasia ze spożywczaka miała takie możliwości dbania o siebie jak np. Beata Tyszkiewicz.
Mówię o Polsce, bo zakładam, że wspominałeś o Polkach pod kątem "nie znam starej kobiety bez zmarszczek".
@rzdeb Dlatego np. w koreańskiej czy w japońskiej pielęgnacji uczula się młode dziewczyny koło 20 żeby już używały serum i preparaty przeciwmarszczkowe +prawidłowa bigienia: dieta, odpowiednia ilość snu, unikanie cukru itd.
Powinnaś wiedzieć że nie istnieje coś takiego jak krem przeciwzmarszczkowy, no chyba że myślisz o zmarszczkach na portfelu. ;)


@rzdeb: Jest, ale zapobiega zmarszczkom, a nie likwiduje istniejące. ;)

@pytaks: pozwolę sobie przytoczyć jeden krem, który działa na istniejące zmarszczki - Retin-A (tretinoina).

Pozdrawiam,
#wykopplus30club :-)
aldrig - > Powinnaś wiedzieć że nie istnieje coś takiego jak krem przeciwzmarszczkowy...

źródło: comment_TPBNEBav9oFkjne2onKBo3cwyDNurSXD.jpg

Pobierz
@pytaks: tak, jest cudowny kosmetyk, taki święty graal kobiet, tylko że niedostępny i bardzo drogi, stać na niego tylko bogate gwiazdy. To jeden z lepszych marketingowych sposobów sprzedaży droższych kosmetyków, które są tak samo skuteczne jak błoto z kałuży
@rzdeb: Serio? Po pierwsze, nie musisz być ironiczny. A po drugie ile czasu na ćwiczenia i ile pieniędzy na porządną dietę bogatą w antyoksydanty ma stereotypowa gospodyni domowa? W ogóle masz świadomość, jak na skórę wpływają zanieczyszczenia z zewnątrz, z jakimi stykają się ludzie na produkcji? Ile kobiet stać na standardowy dobry krem za ok. 100 zł, bo nie wszystkie tanioszki mimo "takiego samego składu" mają identyczną ilość substancji aktywnych? Mam
@aldrig: Owszem, ale nie likwiduje ich w 100% i jest też niestety bronią obosieczną - nie wszystkim służy (poretinoidowe zapalenie skóry etc.) :( Ale fakt, odbudowuje skórę.

Btw. Dzięki za podrzucenie nowego tagu do obserwowania :)
@pytaks: Nie gniewaj się za ironię, też jestem przeciwny tym reklamowym bzdurom , które leją się z telewizji czy czasopism kolorowych. Zarówno pseudo leki jak i kosmetyki są gigantyczną machiną marketingową. Jest to wielka kolorowa pusta wydmuszka.