Wpis z mikrobloga

Krakowski prezydent to fanatyk remontów. Pół Krakowa #!$%@? remontami najgorsze. Średnio raz na godzinę ktoś się #!$%@? na jakąś remontowaną ulicę i trzeba go helikopterem wyciągać, bo utknął w korku. W swoim 37-letnim życiu już z 350 razy mnie tak wyciągali. Wczoraj pojechałem na jakąś losową ulicę, to jak mnie babka z helikoptera wypatrzyła, to od razu zaczęła lądować, bo myślała, że znowu utknąłem.

Druga połowa Krakowa #!$%@? deweloperami: Echo Investment, ATAL, Budimex, WAKO itp. Co tydzień Majchrowski z ZIKIT-em robi objazd po wszystkich ulicach w mieście, żeby #!$%@?ć jeszcze jakiś skrawek zieleni niezabetonowany i zakorkować kolejną dzielnicę. Urząd Miasta był na tyle głupi, żeby dać Majchrowskiego into internety, bo myślał, że ociepli wizerunek, to teraz siedzi przebrany za kwiatki na forach i kręci gównoburzę z innymi prezydentami, kto najbardziej #!$%@?ł jakie miasto.

Potrafi drzeć mordę do ZIKIT-u dlaczego tak szybko remont ulicy skończyli albo #!$%@?ć klawiaturę na Plac Wszystkich Świętych za okno komuś na łeb. Kiedyś mnie #!$%@?, to założyłem konto na tych portalach i trolowałem pisząc przy jego postach jakieś losowe głupoty typu „Warszawa ma więcej betonu na m² mieszkańca niż Kraków”. Urzędnicy nie nadążali z dowożeniem bigosu na uspokojenie (cysternami), zakorkowali całą Franciszkańską tymi cysternami, bo nie mogły wykręcić.

Na posiedzeniach Rady Miasta zawsze #!$%@? o betonie i podnoszeniu komfortu życia deweloperom i że za mało mamy jeszcze stadionów w mieście i za każdym razem temat schodzi w końcu na Polski Związek Betonu, Majchrowski sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy hurr durr „cena betonu za wysoka!”, robi się przy tym cały czerwony i wychodzi z sesji klnąc i idzie czytać Wielką Encyklopedię Deweloperów Polskich żeby się uspokoić…

#postpastyzm #krakow #heheszki
raven66 - Krakowski prezydent to fanatyk remontów. Pół Krakowa #!$%@? remontami najgo...
  • 8
@raven66: i bardzo dobrze, dłużej pożyjesz :) Chodziło mi o to, ze jak omijasz auta to lepiej to robić jednym "korytarzem" aniżeli je zmieniać, bo jak ktoś popatrzył w lusterko i widzi że mu się zbliżasz z jednej strony to może już zawczasu podjechać do krawędzi pasa, a Ty mu później wylatujesz z drugiej strony. No i warto omijać pomiędzy lewym a środkowym pasem przy 3 pasach!
@DOgi: ta laska co jest w 1:06 i zajmuje dwa pasy, przed sobą ma wolne miejsce na długość autobusu i oczywiście w łapie komórka, gada, i nie ogarnia co się dzieje dookoła