Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabele #szczecin znowu #kiciochpyta - pomogliście mi ze stomatologiem za co bardzo dziękuję, było świetnie i bolało mniej niż zachowanie moderacji, a teraz proszę żebyście pomogli mi znaleźć jakiegoś dobrego #fryzjer. Chce usunąć kuca i znaleźć sobie jakąś fajną krótką, nie #!$%@?ącą fryzurkę. Sam jeszcze nie wiem jaką ale polecicie mi jakiegoś dobrego, ale w miarę ogarniętego cenowo fryzjera? Ogarniętego cenowo bo hajs zostawiłem u wcześniejszego dentysty ( ͡° ʖ̯ ͡°). Możecie też zapostować jakieś fajne fryzury które by pasowały do pracy w szpitalu, bo ja już sam nie wiem, nie chce wracać do zwykłego, czeladniczego hairstyle'u a z drugiej nie chce wyglądać jak zjeb
  • 6
@Sauron_Wladca_Ciemnosci: Masz teraz super opcje w Men's Factor - jest praktykantka i mozna sie umowic za 20zl zamiast normalnej ceny 40zl. Na pewno cos Ci wymysli :D Ja tam glownie chodze do swojej stalej fryzjerki ale dzisiaj bylem troszke zmuszony (dlugie terminy oczekiwania) do pojscia do praktykatki i jestem zadowolony ;) Dziewczyna (Paulina) daje rade a przy okazji zobaczysz, czy taki klimat "fryzjerstwa" Ci pasuje :)