Wpis z mikrobloga

Czesc!
Mam do Was pytanko, probuje wlasnie dostac sie do srodka laptopa celem dolozenia dysku, tylko mam pewne opory bo nie chce go juz na samym poczatku uszkodzic, moze ktos otwieral tego laptopa albo chociaz podobnego i bedzie mogl pomoc.
Chodzi o tego laptopa:
hp
Nawet w opisie jest o szybkim dostepie zapewnianym przez pokrywe dolna, a ja problem mam taki, ze z 10 srubek odkrecilem i wyciagnalem 8, 2 na samej gorze pokrywy wydaje mi sie ze sa tak zrobione zeby nie wyskakiwac z pokrywy, ale ze nigdy sie nie spotkalem z czyms takim wczesniej to wole zapytac, czy sila teraz probowac go otworzyc czy jest moze cos o czym nie wiem albo moze cos zle robie?
Na zdjeciu zaznaczylem o ktore srubki chodzi (przy odkrecaniu pod koniec przeskakuja i wracaja na miejsce), i strzalkami miejsce w ktorym jest najlatwiejszy dostep do pokrywy, i nie wiem czy rwac do gory czy cos jeszcze innego trzeba zrobic?
Wolam #laptopy #pcmasterrace #pustulkowelaptopy
f4l4n4 - Czesc!
Mam do Was pytanko, probuje wlasnie dostac sie do srodka laptopa cel...

źródło: comment_jTbuntdEN1NThq80K9m4nHm3xD32eEiB.jpg

Pobierz
  • 2
@Adriian321: tez tak myslalem, ale dla tego konkretnego nie ma nic, sa dla kilku innych z serii Omen ale tamte sa inaczej otwierane (zatrzaski zawsze sciagane od strony klawiatury) :(