Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie umiem poradzic sobie z tym, ze jestem brzydka. Bycie brzydka dla kobiety z automatu sprawia ze staje sie ona #przegrywem. Przez facetow jestem ignorowana(nawet nie licze na milosc bo wiem ze zaden mnie przez to nie pokocha) a dla kolezanek jestem fajna kumpela bo nie zgarniam im atencji i nie stanowie zagrozenia. Meczy mnie to. Co z tego ze dbam o siebie, maluje, rozwijam? Moja twarz wszystko przekresla. Boli mnie to ze jestem odrzucana przez facetow. Nawet jako kolezanka sie nie sprawdzam bo pewnie slabo jest sie ze mna gdzies pokazac. Chcialabym sie nie urodzic i nie przechodzic przez te wszystkie "zarciki" ze mnie. To co wy wypisujecie o brzydkich ja slyszalam o sobie. Staje sie coraz bardziej smutna. Jedna rzecz - brak urody - a jest w stanie zmienic twoje zycie w jakis smutny film. Zawsze w dyskusji przegrywam bo jestem brzydka a wiadomo ze brzydkie dla facetow glosu nie maja.
Brzydka - glupia, tepa
Ladna - madra, kochana
#gorzkiezale #przegryw #brzydkapani

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 89
@AnonimoweMirkoWyznania: jak juz pisano - dobry makijaz, ciuch plus swiadomosc, ze nie trzeba wygladac jak fotomodelka, zeby znalezc faceta, a dla kazdego "ladny" moze znaczyc co innego - daja duzo.

Dla przykladu - mialam w liceum w klasie pewna dziewczyne. No niestety, jak to mawia Baltroczyk - urody mocno nienachalnej. Jak nie lubie o ludziach tak mowic, to ona faktycznie byla brzydka. Jak sa wrzucane na wykopie te zestawienia, jak wygladaja
@AnonimoweMirkoWyznania: A co to jest miłość? To zauroczenie które trwa przez pierwszy okres a potem dalej lubisz tego kogoś albo zrywacie (no chyba że się ohajtaliście w międzyczasie to wtedy się męczycie). Lepsza dupa ma po prostu większy wybór i tyle. Moja rada to poprawić siebie trochę, schudnąć, pobiegać gdzieś bo to głównie sylwetka wskazuje czy ktoś jest zdrowy, czy dba o siebie. Będziesz uprawiać sport poczujesz się lepiej fizycznie i
@AnonimoweMirkoWyznania powiem Ci jak to wygląda z drugi strony. Ja od dziecka słyszałam, często od obcych ludzi, że jestem bardzo ładna. Zdarzało się, że zaczepiali mnie na ulicy i chcieli zrobić sobie zdjęcie. Miałam jednak wrażenie, że faceci się mnie często boją, a choć w zasadzie zawsze był jakiś, który akurat mnie podrywal, to oni mi się nie podobali. Wszyscy wydawali mi się za brzydcy, za mało ogarnięci itd. Też trudno było
@ReinkarnacjaPapiezaJanaPawla2: mimo młodego wieku bo 22 lata mam juz własne mieszkanie. Z pieniędzmi nie jest super kolorowo ale biedy tez nie klepiemy. (Oboje pracujemy, nie jesteśmy programistami 15k ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) Czy podkoloryzowałem swoją opowieść? Napewno nie. Czy znajduje się w tym jakiś haczyk? Też wątpie, ale ufam swojej różowej praktycznie bez granic może to mój błąd. My mamy praktycznie tylko siebie wszyscy znajomi okazali