Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przestałem chodzić na studia w tamtym roku, bo zbyt bardzo się bałem. Problemy psychiczne here. Ojciec wyrzucił mnie z domu, poszedłem do matki (są rozwiedzeni). Nienawidzę z nią mieszkać, denerwuje się bez powodu na cokolwiek. Chciałem pójść do pracy, to nie, idź na studia. Zresztą i tak wyleciałbym pewnie po kilku dniach. Nie pójdę mieszkać sam bo nic by mi nie zostawało po całym dniu pracy. Więc siedzę w domu bo tak mi wygodniej. Nie mam żadnego celu. Czasami próbuję się uczyć czegoś w internecie, ale zazwyczaj czuję się na to zbyt #!$%@?. Jestem bardzo zgorzkniały, bo nic mi w życiu nie wychodzi. Nigdy nie dotykałem kobiety, nie znam nikogo z kim mógłbym i chciał porozmawiać. Nienawidzę społeczeństwa za skrajną nieuczciwość wobec wielu ludzi. Chciałbym je zniszczyć. Myślisz że jestem świrem? Łatwo jest być dobrym gdy dostajecie wszystko co chcecie i ocenianie innych. Dobro i zło i tak nie istnieją. Gdybym miał nieskończoną moc i tak bym wam jej nie dał, bo na to nie zasługujecie. Sam chciałbym umrzeć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 6