Wpis z mikrobloga

To było w scenie pomiędzy tą wychilowaną myszą, a pojawieniem się tej grubej feministki gotowej zaatakować Jirena. Postaram sie dac link to komentarza z twittera jak go znajdę, gdzie koleś to wylapał.
dał 2 małych którzy tylko się będą chować


@fransua: ale ta taktyka sprawdziłaby się tylko gdyby został Jiren i oni dwaj. Ten kapłan mówił chyba, że wygrywa wszechświat, który będzie miał najwięcej wojowników na koniec turnieju. Jeśli więc nawet oni coś takiego planowali to musieliby pozbyć się Toppo i Dyspo.
@pikus88: Dyspo już ledwo żywy i na 100% odpadnie, Toppo też pewnie odpadnie dzięki Freeze czy Vegecie, no chyba, że Jiren zacznie ich bronić za wszelką cenę, ale wtedy równie dobrze mógłby bronić wszystkich pozostałych a tego nie robił.
@fransua: Dyspo zwiał jedynie przed Hitem i Goku czyli dwójce najsilniejszych oprócz Jirena. Toppo nie miał problemu z atakiem na nową formę Goku. Śmiem jednak twierdzić, że Dyspo takiego Vegetę rozniósłby całkiem szybko, w końcu był w stanie kontrować Hita. Tak naprawdę odnoszę wrażenie, że ciężko ocenić pełną moc wszystkich. Jeszcze odnośnie tej teorii, że dwaj zawodnicy mieli się kryć. Nie ma pewności, że Jiren nie jest w stanie ich wykryć.
@pikus88: Dla mnie Dyspo jest słabszy od Gohana. Hita potrafił skontrować i tym go zaskoczył, ale tylko przez moment. Z każdą chwilą Hit zyskiwał przewagę i gdyby drugi się nie wtrącił z łatwością by go pokonał sam. Toppo sam zauważył jak Hit z nim pogrywa i dlatego wysłał dla niego wsparcie. Według mnie Vegeta po ostatnich treningach będzie wstanie pokonać Toppo.

Dyspo zwiał jedynie przed Hitem i Goku czyli dwójce najsilniejszych
Dla mnie Dyspo jest słabszy od Gohana.


@fransua: sory ale nie mam pojęcia na czym to opierasz. Ten Yardatani lał Gohana jak pięciolatka. Dyspo swoją szybkością rozniósłby młodego.

Tylko, że Toppo cały czas do walki wysyłał swoje minionki a ta trójka unikała walki jak tylko mogła.


@fransua: po co miał marnować swoją moc?

Ani razu nie trafił w Goku, a gdy do niego doskoczył Goku cisnął nim jak kamieniem, więc
@pikus88:

sory ale nie mam pojęcia na czym to opierasz. Ten Yardatani lał Gohana jak pięciolatka. Dyspo swoją szybkością rozniósłby młodego.

To akurat moje przypuszczenia, oparte co najwyżej na przeszłości i nie jednym boobcie "z dupy" Gohana, a jakby nie patrzeć coś trenował przed turniejem i całkiem dobrze mu poszło w sparingu z Goku. Z tym Yardataninem bym nie przesadzał, bo Gohan zachowywał się podobnie jak Goku czy c17, na początku