Wpis z mikrobloga

Oficjalna informacja sklepu na temat Priority Line

Drodzy klienci, niedawno nastąpiło spore opóźnienie kontroli celnej w Wielkiej Brytanii, co miało znaczący wpływ na czas dostarczenia niektórych paczek wysyłanych za pomocą Priority Line. Kolejna duża pula paczek przeszła odprawę celną i oczekuje na aktualizację trackingów online. Odbędzie się to w poniedziałek lub wtorek (9 i 10 października). Inne paczki muszą poczekać jeszcze kilka dni.

Za paczki, które zostały opóźnione o ponad 5 dni w przewidywanym czasie wysyłki (do 30 dni kalendarzowych), zwrócimy Ci 5% wartości zamówienia na Twój Portfel GB. Za następne 5 dni - kolejne 5% itd. W celu uzyskania tej rekompensaty skontaktuj się z naszym centrum pomocy pod adresem support@gearbest.com

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z waszymi zamówieniami.
Obecnie zespół kilku osób pracuje nad rozwiązaniem tego problemu w przyszłości.

#gearbest
  • 49
@GearBest_Polska: Powiedzcie mi co z moim zamówieniem. Zapłaciłem za przedmiot 29.09. Dzisiaj mamy 9.10, a zamówienie nadal ma status Packed. Nr. zamówienia: W1709290735327229 Inne zamówienia powychodziły w zeszłym tygodniu, a to z priority line dalej wisi.
@myshonok: tu nei ma sensu pisac, zaloz ticket'a na gearbescie z prosba o push. U mnie poskutkowalo, za pierwszym razem koles odpisal standardowa formułką zeby czekac ale jak mu napisalem czy moglby jakos delikatnie wyslac prosbe do odpowiedniego dzialu bo juz troche czekam na shipping to odpisal ze wyslal taka prosbe i faktycznie dzien pozniej bylo juz shipped out. Inna sprawa ze paczka do teraz nie doszla a wyslali 24.09 :D
@Maniek89: Przykro mi, pisałem, dostałem najpierw odpowiedź aby potwierdzić zawartość zamówienia, później odpisali, że sprzęt jest, później, że mam czekać, a teraz, że zwiększą mi priorytet w magazynie. Za każdym razem odpowiadając im pytałem kiedy paczka zostanie wysłana i ani razu nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi. Aktualnie wiem, że stan magazynowy się zgadza i mogą wysłać.
Kolejna duża pula paczek przeszła odprawę celną i oczekuje na aktualizację trackingów online. Odbędzie się to w poniedziałek lub wtorek (9 i 10 października). Inne paczki muszą poczekać jeszcze kilka dni.


@GearBest_Polska: Uff ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to dobrze słyszeć, że kolejna pula przeszła odprawę. Mam nadzieję, że moja z 26.08 również jest w tej puli xD. #bekazgearbest
Zamówione 20.08 i nic. Tracking paczki nadal pokazuje na southall. Ostatnio pokazał mi się jakiś komunikat
"Your Lomeway E-commerce Co parcel number..."