Wpis z mikrobloga

Próbowałem sprawdzić pomysł na biznes Wytrzeszcza, tutaj znajdziecie więcej informacji. Zarobiłem zero złotych jednak nie odbyło się bez przygód, napisały trzy osoby, pierwsza to oczywisty troll, druga jakiś Janusz który myślał że moim ogłoszeniem chce zachęcić starsze osoby bez rodziny i znajomych i wyłudzać od nich pieniądze "nowa metoda na wyłudzanie pieniędzy, co na wnuczka już się nie da!?" No i 3 osoba, która też początkowo była trollem, zadając głupie pytania i trochę się śmiejąc z pomysłu, ale wytłumaczyłem że sprawdzałem pomysł na biznes i nawet nie zamierzałem się z nikim spotykać XD Jednak rozmowa trwałą nadal, że w końcu przenieśliśmy się na Discord, oczywiście ta osoba była różowym paskiem, tak twierdziła, raczej z niebieskim nie wyszedłbym poza OLX więc jednak miałem nadzieje.

Pisaliśmy dosyć sporo, Ci co ze mną pisali wiedzą że lubię spamować, i pisać róże rzeczy które nie mają sensu, no i zamiast napisać jej że idę tylko na spacer, napisałem że idę na spacer i do tego napisałem małą rozprawkę gdzie dziś się udam i dlaczego XD No i w końcu udałem się na tą moją wycieczkę, tu zaznaczę że nie wysyłaliśmy sobie zdjęć, jednak padła kilka razy propozycja spotkania, ale nie ode mnie, nie chciałem się spotkać bo nie byłem w 100% pewny czy to nie troll no i ostatnio trochę mnie "wysyfiło" a chciałem się prezentować nienagannie. No i w takcie spaceru idąc przez pewną ścieżkę z której korzystają tylko biegacze bo nikt normalny się tam nie zapuszcza, nagle zaczepiła mnie dziewczyna słowami cześć Karol, w mojej głowie nagle zaczęły powstawać pytania kto kto może być, skąd mnie zna, po 5 sekundach się domyśliłem i też przywitałem ją po imieniu, dziewczyna była dosyć wesoła, no i ładna, czego się raczej nie spodziewałem po dziewczynie poznanej na OLX XD Kontynuowała ze mną spacer po szczerych polach, trochę się dziwiłem że się nie bała z kimś obcym, no i ja do tego nie mam najmilszej twarzy xD Chodziliśmy z 4 godziny, gdzie ja zaplanowałem mój spacer na półtorej, dużo rozmawialiśmy, nawet mnie przytuliła jak staliśmy na światłach #wygryw XD No jakby na to nie patrzeć potem też mnie przytulała, ba dwa razy wyszło z mojej inicjatywy XD Odprowadziłem ją później do domu, potem jak do tarłem do swojego nie mogłem uwierzyć w to co przeżyłem, historia jak z filmu, spotkaliśmy się jeszcze następnego i jeszcze następnego dnia, pewnie dziś się też spotkamy, cóż napiszę wam że ona na 99% będzie moją dziewczyną, bo w sumie już zachowujemy się jak para, przez taki głupi pomysł Wytrzeszcza, i jeszcze mój głupszy pomysł by to sprawdzić sprawił że znalazłem sobie kogoś bliskiego, nigdy bym się tego nie spodziewał, teraz możecie życzyć nam szczęścia.
#nadtag
Pobierz Myrcopeles - Próbowałem sprawdzić pomysł na biznes Wytrzeszcza, tutaj znajdziecie wię...
źródło: comment_Lj9SlLv964xyxUUxrybdUf0CVtjHYex6.jpg
  • 107