Wpis z mikrobloga

  • 1
#iphone
Mirasy, różnica między I7 32gb a i8 64 to +/- 800zl. Brać 7 czy dopłacać?
Jeśli chodzi o pojemność to nie ma żadnego znaczenia, nie biorę tego pod uwagę.
  • 8
  • Odpowiedz
@Zevs: zależy jak stoisz z kasa, ale imo nie warto. Sam IP 6s smiga obecnie jak zloto(kumpel ma, a ja siedzę na 5) i tez daje radę, teraz 7 i tak mówiąc brzydko... zapoerdala wiec chyba aż takiej różnicy między 7, a 8 nie ma(8 ma lepszy aparat z tego co pamietam i cos tam jeszcze) wiec imo nie warto, lepiej za jakiś czas zrobić przejście z 7 na 8, gdy
  • Odpowiedz
@Zevs: IP to i tak kosa, moja 5tka jeszcze daje radę tak naprawdę, da się używać. 5s ujdzie, 6s kumpla bawiłem się WczorJ na zajęciach to kombajn, a 7? #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) imo to już jest taki kombajno czołg, ze 8 to tylko bajer za większa kasę, 7 Ci styknie na kilka lat
  • Odpowiedz
@Zevs: ja się właśnie skłaniam ku 8 plus właśnie ze względu na pamięć. Jeśli chodzi o 7 plus - 32 GB to za mało, 128 GB za dużo, a różnica cenowa to ok. 160 zł między wersja 128 GB a ip8 plus 64 GB. Wolę dopłacić i mieć nowszy model :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@baka-neko akurat jeśli chodzi o pamięć to mam baaardzo dużo neta miesięcznie + do tego Icloud 50gb za 4zl/miech i nie widzi mi się dopłacać do większej pojemności ;)
  • Odpowiedz