Wpis z mikrobloga

W GT Sport podobają mi się dwie rzeczy - tryb online gdzie na podstawie czasu z kwalifikacji dobiera graczy na podobnym poziomie - fajnie rozwiązane. Wiesz o której wyścig, do tego czasu kręcisz kółka i bzikasz z innymi. Druga rzecz to zaskoczenie, że nikt nikogo nie rozwala w trybie online! Przejechałem trzy zawody i za każdym razem wszyscy jechali czysto! Owszem, był jakiś lekki kontakt, ale tego nie da się czasami uniknąć podczas wyprzedzania, nikt nikogo nie blokuje, jest elegancko. Chyba świadomość, że może dobierać graczy na tym samym poziomie robi swoje na graczach. Reszta to gówno - dźwięki jak w mikserze lub w kosiarce, kartonowa grafika, wciąż to samo dziwne i nieintuicyjne menu, szczegółowość wnętrz samochodów wypada gorzej od konkurencji. Jak będzie w promocji za 80-100 złotych to kupię, gra na pewno nie jest warta 249 zł za "kartonową" rozgrywkę xD
#ps4 #gtsport
  • 6
@kipowrot: bardziej mi chodziło o kartonową grafikę niż model jazdy, który jest nawet ok grając na padzie. Niestety na kierownicy nie sprawdzę, bo muszę miec odpowiednią kierę, która obsłuży ps4, a obecna taka nie jest. Jeśli porównujesz model jazdy GT Sport z Forzą Horizon 3 to tak, ale z Motorsport 7 lepiej mi się grało. Może to zasługa tego, że na pececie działa kierownica, bo szony ma #!$%@? na starsze kiery,