Wpis z mikrobloga

Nigdy więcej Telepizzy. Pierwszy i ostatni raz. Wklejam tu swoją opinię, którą wrzuciłem już na lokalny portal.

Po założeniu konta na stronie i podaniu adresu złożyłem zamówienie na kwotę 30 zł - 3 małe pizze w promocji. Na stronie po złożeniu zamówienia pojawiła się informacja "do zapłaty 30 zł". Wybrałem płatność kartą w dostawie. Otrzymałem także mail, w którym również pojawiła się informacja o 30 zł do zapłaty, screen z maila: https://i.imgur.com/G3K3mcw.png Przybył dostawca i poinformował, że do zapłaty jest 36 zł. Poinformowałem go, że w mailu otrzymałem informację, że do zapłaty jest 30 zł. Wykonał jeden telefon, okazało się że należy dopłacić te 6 zł. Podziękowałem za te pizze, pan wykonał jeszcze jeden telefon informując o mojej decyzji. Zamiast pójść na rękę klientowi, Telepizza woli mieć 3 zimne pizze, 0 zł zarobku i zmarnowany czas na przygotowanie i dostarczenie pizz. Pierwszy i ostatni raz, nigdy k...a więcej. Nie dość, że ceny mają wyjęte z wiadomo skąd (dopiero po zastosowaniu "promocji" są trochę sensowniejsze, ale nadal wysokie), to podejście do klienta jest karygodne i niedopuszczalne. Może to i lepiej - podobno pizza i tak jest paskudna. Opis historii będę wrzucał, gdzie się da i odradzał zamawianie stąd wszelkim znajomym. Może to was czegoś nauczy. Nie pozdrawiam.
#pizza #telepizza
źródło: comment_LcTNjdxlrbQPGgGs0crOrgMkdTAgNgZK.jpg
  • 4
@niszczyciel: wtf 10 zł za małą pizzę z dwoma dodatkami to dużo? :o Inna sprawa to te 6 zł, też bym nie zapłacił, ale od razu sam bym zadzwonił do nich i poprosił z kierownikiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
sam bym zadzwonił do nich i poprosił z kierownikiem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Arveit: szkoda mi nerwów, a ceny miałem na myśli te cennikowe, że są wyjęte z dupy

twoje 3 małe pizze zjedli sobie pracownicy xD


@Moris299: nie moje, bo nie wydałem grosza xD szkoda tylko czekania, choć długo nie czekałem, jedyny plus