Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam EA.

Bettlefront 2 - by odblokować bronie, potrzeba "craft material". około 900 na broń. Ten materiał wypada losowo ze skrzynek. Do kupowania skrzynek są punkty zdobywane w multi. Nie ważne jak grasz, masz tyle samo punktów.
Jeżeli gra będzie mieć śmieszną ilość 12 broni, to potrzeba będzie 720 trafionych skrzynek. Około na 5h gry są to dwie lub trzy skrzynki.
Albo możesz zapłacić...
#grykomputerowe ##!$%@? #battlefront
  • 23
Nikt Ci nie kaze robic 100%


@DPressed: a to spoko, to w battlefroncie 3 powinien istalator losowac jakie klasy postaci będą dla ciebie dostępne. Po #!$%@? ci 100% gry za ktora zapłaciłes? Dwie starcza. I relosowanie za 60$
@Naxster ale chyba nie każdy maxuje gry? Jezeli ci nie pasuje to nie kupuj. Malo ktora gre mam wymaxowana. Dodatkowo ze skrzynek wypadaja tez karty. Te takie wyliczenia ze potrzebne jest iles tam materialow to sa troche z dupy. Bo sa prawdziwe ale ze skrzynek leca wszystkie mozliwe karty, czesci do craftowania nie sa jedynym sposobem na karty.
@DPressed:
A) nie mam zamiaru kupować
B) nie zmienia to faktu że debile daja sie ruchac raz za razem i teraz kazda gra multi ma skrzynki, season passy i inne gowno albo wychodzi taka Andromeda
C) ea samo mówiło "uuu u nas nie bedzie season passa nie dzielimy graczy". Czyli rozumieją toksycznosc pewnych rozwiązań. A potem robia trzy razy gorsze
D) odblokowanie wszystkich DWUNASTU #!$%@? BRONI to nie jest maksowanie. To
@DPressed: zacytuj gdzie tutaj oceniam Battlefronta 2 jako grę. Ma być dosłownie ocena całej gry w końcu o to chodzi w argumentacji, którą niepełnosprytnie próbujesz przenieść na tę dyskusję.

Uwielbiam "argumenty" typu "nie podoba sie to sie nie odzywaj i nie patrz", "a mnie sie podoba", "może w kilka miesięcy do premiery wszystko zrobią od nowa, skąd wiesz?"
@DPressed: nie wiem, bo obalam jedynie #!$%@? argument, ze "gry się nie maksuje" bo chciałbym w fpsie sieciowym odblokować wszystkie bronie. I mówię o bfie podstawowym bez dodatków.
@DPressed: oceniam mechanizm i praktyki biznesowe. Boli mnie gdy ktoś posiada fanbojowską opinie, która niszczy rynek od kilku lat. Opinię której, jak nadmienię, nie umie obronić inaczej niż "zamknij się, nie znasz się, po co ci to a dlaczego"
@Naxster: Wszyscy od paru #!$%@? lat narzekają, że gry nie są teraz satysfakcjonujące, że można odblokować wszystko w parę dni, teraz masz szansę się wykazać i pogrindować trochę, jak za starych czasów w wowie i innych grach. I tak jeszcze coś dodam, zanim zaczniesz się wypowiadać na jakikolwiek temat zorientuj się trochę o czym mówisz, a nie powielaj informacji od youtuberów którzy zazwyczaj czytają tylko nagłówki i opierają się na szczątkowych
@Naxster: I tak btw. nie mam fanbojowskiej opinii, sam nie lubię systemu skrzynek który jest czystym rakiem, najlepszym przykładem jest csgo i afera hazardowa, tylko, że teraz przenosi się to na zwykłe gry, tutaj nie jest to jeszcze takie złe, dopóki normalny gracz jest w stanie zdobyć wszystko w jakimś tam czasie, problemem by było to, gdyby np. dali połowę broni za paywallem, tzn. jakieś skrzynki które trzeba otwierać za $$$.
@DPressed: To raczej ty doczytaj.
Raz, to są informacje z "wycieków" równie prawdopodobne jak to, że nie zmieni się nic.
Dwa, deweloperzy nadal się nie odezwali za to na siwat puścili taki nie inny system
Trzy to nie neguje całości a kilka punktów. to nadal jest P2W
Cztery, nadal system rozwoju jest w jakichś skrzynkach a nie progresie w samej grze
Pięć, są itemy poprawiające umiejętności, które w multi maja historie
gdyby np. dali połowę broni za paywallem, tzn. jakieś skrzynki które trzeba otwierać za $$$.


@DPressed: takim paywallem jest czas. I on też generuje skrzynki które trzeba zdobyć $$$.
Argument, ze możesz grac 3600h to nie argument.
Może bedzie inaczej, ale nie mamy podstaw tak uważać, bo nic oficjalnego tak nie twierdzi. A właśnei taki krzyk krytyki jest potrzebny by w oficjalnej wersji tego nie było a ea mogło udawać że