Wpis z mikrobloga

Mirki, po co w pierwotnym decku swima z Kambim w ogóle Kambi? Dużo lepiej to działa z Cerys, Regisem, Renew i Eskelem (Esklem?). Zamiast Zielarek i deszczów - piraci co się odrzucają i płatnerze żeby ulepszyć Cerys za pierwszym wskrzeszeniem. I kajdanki na wypadek zablokowania Cerys, 26 kart. I ja mam jeszcze Gremistę zamiast Atrapy. Działa jak złoto, w 2.5k xD
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
@ZdepresowanyKot: Trzeba zrozumieć kilka podstawowych spraw. Po pierwsze, wszystkie srebra są kluczowe i nie należy żadnego wymieniać. Draigh Bon Dhu to Draigh. Restore to Draigh. Atrapa to Draigh. Sigrdrifa to Draigh. SC to Draigh. Tylko szpieg nie jest w tym decku Draighiem, bo służy do odzyskiwania przewagi. NIC nie można z tego obciąć bez szkody dla talii. Dalej - thinning. Czym to osiągniesz - nieistotne. Masz mieć w trzecie rundzie na
  • Odpowiedz
@Carramba666: 1. 50% przypadków Draigh to nie Draigh tylko karta do odrzucenia, żeby ją jak najszybciej zagrać.
2. Bez Kambiego zawsze mogę odrzucić Cerys i złotą, przez co mogę olewać sobie graveyard hate.
3. Kajdanki też mogą służyć jako tech na carryover. Zawsze jedna Ekimmara mniej.
4. Gremista zabija Draigha dzięki czemu szybciej możemy go zagrać ponownie. I przy okazji zastępuje go 14 punktami na stole. I przy okazji jest techem
  • Odpowiedz