Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam dylemat z #allegro

Kupiłem sprzętu elektronicznego za 3500zł od gościa który pierwotnie ogłaszał się na OLX. Osoba prywatna, towar z paragonem z Polski, na gwarancji etc. Kupiłem to od niego na allegro, towar dotarł, a facet zorientował się że trzeba zapłacić ponad 300zł prowizji. Pyta się mnie czy może wystąpić o zwrot prowizji z powodem "transakcja nie doszła do skutku z winy kupującego". Dać mu się namówić ? Czy to może być jakiś wałek ?

#cebula #januszebiznesu
  • 20
@StalowyRoman: Ostatnio na allegro sprzedała się pewna droższa rzecz za 2500zł+, wysłałem normalnie, kurier przyjechał wszystko git.
Wpada czerwony szef - E BO #!$%@? ALLEGRO MI SKASOWAŁO 280ZŁ ZA TO CZA TO ANULOWAĆ DZWOŃ DO GOŚCIA BO NA TYM STRACIMY!
Long story short - gościu się zgodził, żeby to wycofać a towar sprzedaliśmy mu nie z allegro, spuściliśmy mu 100zł z wdzięczności i dorzuciliśmy jakiś dodatek do tego za 140zł w
@Wypok_spoko: tak, bo 40zł jest lepsze niż 0zł, a klient po dostaniu takiego ogromnego bonusu powie o firmie dobre słowo. Tak argumentował szef, ja się z Tobą zgodzę, że nie warto - aloe gdzieś sens w tym można dostrzec.
Co do polityki szefa to mógłbym tag założyć bo to co on wyczynia jak otwiera biznesy i je zamyka bo mu się nie spłaca to głowa mała.
Wracając do sprawy - do
@Fenrirr: rozumiem, że ironia w moim poście nie była wystarczająca skoro nazwałeś mnie kretynem. Otóż spieszę z pomocą frajerze - nie zachęcam go do popełnienia oszustwa i działania na niczyja szkodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)