Wpis z mikrobloga

Ciesze sie, kiedy slysze takie glosy, mimo ze siedze na #emigracja i w zasadze nie planuje powrotow. Chcialbym tylko, zeby znalezli sie madrzy ludzie, ktorzy w tej kwestii pojda za ciosem i wykorzystaja to jako cegielke w budowaniu mocnej i trwalej pozycji Polski na arenie miedzynarodowej.

Mnie nie wladza zastrasza lecz bardziej to co sie dzieje na tle religijnym w zachodniej Europie gdzie mieszkam i rozmawiam z ludzmi wiec orientuje sie jakie sa nastroje spoleczne


Drogi Emigrancie

Nie wnikam dlaczego wyjechałeś na zachód i nie oceniam Twojej decyzji. Uważam jednak, że nie powinieneś wypowiadać się o losach ludzi, którzy zostali w Polsce. Zdaję sobie sprawę, że pozbawienie Cię praw wyborczych jest konstytucyjnie niemożliwe, a szkoda. Miło byłoby, gdybyś sam jednak zachował rozum i godność człowieka i nie komentował sytuacji w praju, oraz sam z siebie zrezygnował z udziału w wyborach powszechnych. Jak dla mnie masz mniejsze prawo moralne do wypowiadania się o moim kraju, niż Arab #!$%@?ący w lokalnej kebabowni.
PS. #!$%@? mnie obchodzi, że czujesz się Polakiem, uczysz swoje dzieci mówić po polsku, masz w kraju rodzinę (ja mam Włoszech i co z tego???), albo że planujesz kiedyś wrócić (kiedy słowo ciałem się stanie, pogadamy)...

#4konserwy #neuropa chyba #polityka
  • 7
rozumiem, że od dzisiaj nie będziesz komentować znalezisk o tym, że w #szwecja wszystko i wszyscy #upadajo, #gwalco, #zabijajo... ( ͡º ͜ʖ͡º)


@aldrig: Nie przypominam, żebym udzielał się w takich znaleziskach...

ja widzę że neuropki za to bardzo chętnie się wypowiadają o polityce niemiec albo Francji i ich wpływie na emigrację. Zgodnie z tym co mówisz powinny zamknąć ryj bo przecież nie żyją