Wpis z mikrobloga

@kon-jakub: w com come zone jest nawet ok sauna, w cenie biletu na basen. Jest tam parowa, sucha, sucha z olejkami i grota solna. Brakuje niestety basenu z lodowatą wodą, jesy tylko wiaderko i prysznice. Ale jak na sauny basenowe to całkiem przyzwoita. A jak chcesz saunę z prawdziwego zdarzenia to koledzy wyżej już podpowiedzieli.
@nika_blue: Niestety w com com zone jest fajna infrastruktura saunowa. Ale przychodzą ludzie prosto z basenu w strojach kąpielowych i smród grzanych brudnych kąpielówwek zabija przyjemność :/
@bugg to prawda, ja chodzę w takich godzinach, że jest pusto, ale faktycznie pod względem kultury bywa ciężko. Widziałam też spocone dziadki które prosto z sauny lecą do basenu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kon-jakub: Mi się najbardziej podobało w king square ale poza godzinami popołudniowymi, było tylko parę osób, kameralnie zawsze. Na Dekerta w Termach Krakowskich byłam dwa razy i kiepsko tam z kulturą saunowania. Dużo dobrych opinii ma Saunorium Borowinowa ale jeszcze tam nie byłam więc nie mogę nic powiedzieć. Termy Krakowskie Forum i Sodowa jeszcze są popularne ale też jeszcze nie próbowałam.