Wpis z mikrobloga

moim marzeniem jest, zamieszkać gdzieś na zabitej dechami wsi (podlasie,bieszczady lub moje ukochane lubelskie), mieć tam drwniany domek, 3 dzieci, kochającą żonę, hodować alpaki ( słodkie stworzenia), spawać w garażu różne rzeczy na sprzedaż, wychować dzieci na dobrych ludzi itp. Nie potrzebuje być bogatym, mieszkać w dużym mieście, podniecać się w jakim to ja korpo pracuje, nie muszę jeździć fajnym autem, może być stara łada niva, nie muszę mieć chaty 500m2 itp.

#gownowpis #marzenia #zycie
  • 16
@AnnaJ: taką dziewczynę już mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@spicy1red: sam mieszkam w Lubelskiem, w Puławach więc nie mamy się za co zamienić ;p

@Inboxie: dziękuję, myślę, że za parę lat mógłbym to zrealizować, jedyne co mnie trzyma to przyszłość dzieci, pewnie miałyby mi to za złe, że mieszkają w jakimś #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@dziecielinapala: 5 tyś kosztuje
@drewniana_elektroda: moim marzeniem jest, zamieszkac na zabitej dechami wsi (podlasie, bieszczady lub moje ukochane lubelskie), mieć tam drwniany domek, kochającą żonę, hodować bydło i kurczaki (smaczne zwierzęta), spawać w garażu różne rzeczy do obrony przed zombie.
@AnnaJ: jak ze soba gadamy o dalszej przyszłości to tez mówi o wsi (sama pochodzi ze wsi i bardzo lubi te klkmaty, tak jak i ja) tyle tylko, ze z racji wykonywanego zawodu musiałaby dojeżdżać do jakiegos miasta a to juz troszkę plany krzyżuje