Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy. W miejscowości Owczarnia, obok Grodziska Mazowieckiego/Milanówka/trochę dalej od Warszawy, znajduje się pracownia artystyczna Wit-Met. Mają oni amulet, którego od kilku lat bezskutecznie poszukuje mój niebieski. Niestety nie odbierają telefonu. Czy ktoś jest z tamtych okolic i wie może coś więcej na ten temat? Ewentualnie wie, gdzie dostanę amulet z żółwiem, który mają na stronce: http://www.amulety.eu/medytacja/zolw.jpg
Będę wdzięczna za informacje.

#grodziskmazowiecki #owczarnia #amulet #milanowek #pruszkow #warszawa #rekodzielo
  • 12
  • Odpowiedz
@jamtojest: Jak tylko tam bywasz i miałbyś czas podejść to jak najbardziej! Ogólnie próbuję się do nich dodzwonić, ale nie odbierają telefonu. Zależałoby mi na informacji czy takowego żółwika posiadają na stanie lub czy są w stanie go zrobić. Jeżeli tak, to za ile. Bo ja chętnie kupię ;) Chętnie się z Tobą dogadam czy jesteś w stanie go zakupić i mi podesłać (oczywiście kasę zwracam), czy od nich bezpośrednio mam
  • Odpowiedz
@Polanin: Niebieskiepaski też charakteryzują się swoją logiką czasami, nie ma być podobny, ma być identyczny ;) I co poradzisz, jak nic nie poradzisz? ;) A adres taki: ul. Grodziska 15, 05-807 Owczarnia ;)
  • Odpowiedz