Wpis z mikrobloga

#polityka #4konserwy #neuropa #medycyna #polska #afera #protest #oswiadczenie #pracbaza

Czy jeśli zrobię protest głodowy to mój prywatny pracodawca da mi podwyżkę?

#!$%@? mnie strzela, ile w tym kraju jest roszczeniowych komunistów. Górnicy, lekarze, nauczyciele, kolejarze, pielęgniarki, nawet babcia klozetowa w ministerstwie.

A zwykły Kowalski sam sobie musi radzić.

Ale Polacy sami sobie winni - zamiast wybrać - albo stworzyć - alternatywę z rozumem to wciąż kupują te stare bajki.

Naszykujcie się rezydenci, że jak nie PIS to wam da następna partia. Z pewnością ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 26
@Dawidino: któraś obieca, i jak się uda to pewnie da, nie dostaną inni, strajki kolejne i tak w kółko, roszczeniowe #!$%@?ńskie państwo, zlikwidować wszystko i niech się dzieje, albo się okaże że to faktycznie sztuczny twór i jebnie, albo #!$%@? w kosmos.
@ZaplutyKarzelReakcji: Nie wiem kto i gówno mnie to, ważne że za wizytę płacę 150+ zł, praktycznie wszystkie dotychczasowe przygody z lekarzami to miałem prywatnie, za wyjątkiem szczepionek za dzieciaka. No nigdy nie miałem żadnego poważnego wypadku i nie leżałem w szpitalu, ale to dlatego, że 1 - mam szczęście - 2 uważam.
@kiszczak: wystarczy ze zostanie sprywatyzowany, #!$%@? panstwo i socjalizm na czele z czerwoną zarazą
Wiele decyzji względem transportu publicznego jest podejmowanycb na zasadzie kiełbasy wyborczej aby przylodobac sie wyborcom
Wolny rynek lepiej koordynuje ludzkie dzialania niz polityka i biurokracja w strefie gospodarczej
@Dawidino No to powtarzam pytanie- czy transport publiczny jest rentowny? I zastanów się nad odpowiedzią zanim ponownie nazwiesz mnie idiotą, bo zaraz przejdziemy do statystyk i suchych danych( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więc jak. Transport publiczny est rentowny czy nie?
Czy jeśli zrobię protest głodowy to mój prywatny pracodawca da mi podwyżkę?


@Dawidino:
Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy
Stanowisko: Bezrobotny
Zarobki: 0 zł + ubezpieczenie

Chłopie Ty walcz o swoje!