Wpis z mikrobloga

Zawołam @TechBoss-pl bo usunęli mój wpis pod ich badziewnym zegarkiem. Macie wy RiGC, czy za reflinka obciągacie każdemu chińczykowi?
Pod wpisem dałem czysty link do zegarka za 2$, który oni z "łaskawym kuponem" oferują za 3$. Oczywiście reflink najważniejszy.
Tak robicie sobie renomę na wypoku?
#!$%@? tych spamerów reflinkowych powoli sięga zenitu ( ͡° ʖ̯ ͡°) (nie mówię tutaj o prawilnych promocjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

A żeby wam ten złom zegarkowy z gardle stanął.
Link bez #!$%@? refa
#cebuladeals
sorry ale jebnę tagami tak jak ci naciągacze #techboss #gearbest #promocje #promocja #kupony #kodyrabatowe #okazje #cebula
YebakaLesny - Zawołam @TechBoss-pl bo usunęli mój wpis pod ich badziewnym zegarkiem. ...

źródło: comment_6yI3kcpp993Cn12Q0WjaW9NwqFBKVQG0.jpg

Pobierz
  • 19
@YebakaLesny: i bardzo #!$%@? dobrze, dodaje sie zjebow od refow i wpychania kazdego gowna na czarno, a i tak co chwila pojawiaja sie nowi.
Rozumiem zbiorowe listy, rozumiem wlasny tag, rozumiem np dzielenie sie botem, czy prawilnymi info, bo czasem cos umknie.

Ale wpychanie byle gowna zeby tylko ref sie krecil, to jest juz przegiecie paly.
No i ilosc oraz jakosc tego procederu powoli przekracza wszelkie normy.
Imho moderacja powinna to
A czy na banggood lub gearbest widział ktoś jakiś godny polecenia męski zegarek w złotym kolorze? Pierwotnie miał być Nixon RE-RUN Gold, ale jeżeli można znaleźć u chińczyka coś za kilka cebulionów to może i warto to sprawdzić.