Wpis z mikrobloga

@potfurov:
Przygodówki:
Pathfinder Adventure Card Game (mam na sprzedaż aktualnie ;) )
Eldritch Horror
Gloomhaven
7th Continent (niestety kwestia czekania na dodruk)
Runebound 3 edycja + dodatek Unbreakable Bonds (będzie lada chwila po polsku), bez dodatku też można
Dark Souls

Pasjanse:
Pola Arle
Suburbia
Terraformacja Marsa
O Mój Zboże + dodatek Rewolta w Longsdale

Łamigłówki:
Bąbelsy
@potfurov: Jeśli masz jakieś dodatkowe kryteria to mów, dobrych tytułów solo jest znacznie więcej, wymieniałem tylko to co na szybko przyszło mi do głowy. O, już kolejny pomysł, Legendary Encounters: Alien lub Predator. Idealnie z twoich wymagań pasuje Pathfinder ACG oraz Gloomhaven. Reszta po prostu zawiera elementy.
@potfurov: słytszałem wiele dobrych słów o Assault on Doomrock; (gra polskiego autora ale wydana tylko po ang.)
zapytałem o opinię kumpla, który posiada:

tl;dr dobre, ale długie

a, grałem solo, było dobre

...

gra jest na tyle "skomplikowania", że wprowadzanie nowych graczy do gry jak się już umie grać nie ma sensu, bo gówno zrobią, więc tryb solowy albo współpraca z kimś kto też umie grać jest ok, inaczej nie ma
Pobierz antros - @potfurov: słytszałem wiele dobrych słów o Assault on Doomrock; (gra polskie...
źródło: comment_aOgjn12FkzbWrQHCbobq06IsNiDmTT0Z.jpg
@Jednobrewy, widzę że posiadasz szeroką wiedzę na temat planszowek. A proszę powiedz mi, odrzucając klimat rpg, fantasy - co uważasz za ciekawe dla jednego gracza - ew. dla pary ale prostszego w tym wypadku. Takie wiesz, twoje top