Wpis z mikrobloga

@zolwixx: @ScaRRyMaN: "mój samochód jeździ wyłącznie na materię organiczną poddaną milionom lat przemian chemicznych przy odpowiedniej temperaturze i ciśnieniu, którego jest ograniczona ilość, za którą trzeba płacić państwom totalitarnym, której spalanie pogorszy jakość życia wszystkich ludzi. A Tesla co, na energię słoneczną? wiatrową? nuklearną? Jakie to skomplikowane, ja to wolę mieć kontrolę nad paliwem" xD

zawsze śmieszą fanatycy śmierdzącej mazi
@Storczycki:
Auto z AWD pokonuje auto z napędem tylko na tył. No wielkie odkrycie. Mimo wszystko jednak najszybciej przyspieszającym od 0 do 100 seryjnym samochodem jest spalinowy Dodge Challenger SRT Demon, a nie jakaś Tesla na kiju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą jak typ jest taki cwany to niech się pościga na Nordschleife tym "autem wyścigowym"...

A Tesla co, na energię słoneczną? wiatrową? nuklearną? Jakie to skomplikowane, ja to wolę mieć kontrolę nad paliwem" xD


@smyl: tak serio? bo ja właśnie uważam, że fajnie jest teraz pojeździić spalinowym, bo one za jakiś czas znikną. Wtedy będą do wyboru tylko elektryki każdy jeszcze się ojeździ nimi. O ile w ogóle legalne będzie kierowanie autem, bo całkiem możliwe że w imię bezpieczeństwa na drogach dozwolone będą tylko autonomiczne pojazdy.