Wpis z mikrobloga

PiS i tak jest najmniejszym złem z dostępnych partii, więc ludzie nie mają wyboru


@troglodyta_erudyta: ale rykłem. Partia zawłaszczają władze i niszczącą długoterminowe podstawy jest mniejszym złem xD

Ludzie głosują nie dlatego że jest mniejszym złem, tylko dlatego że dostali w mordę kiełbasę w postaci 500+ i niższego wieku emerytalnego. W krótkim terminie mało kto patrzy na konsekwencje, tylko na to co mu kładą na łapkę.
@Xianist no to powiedz mi, która partia byłaby lepsza? PO? Nowoczesna? Razem? Bądźmy poważni.
Nie trzeba być od razu wyznawcą Jarozbawa, żeby stwierdzić, że naprawdę ciężko o rozsądną alternatywę.

A że politycy robią z kraju swój prywatny folwark wiadomo od zawsze, ale przeciętny odbiorca Wyborczej, Newsweeka i TVNu zdążył to zauważyć dopiero, gdy jego ulubione media zaczęły o tym trąbić - bo nie ich opcja rządzi.
@troglodyta_erudyta: biorąc pod uwagę, że żadna z tych partii nie obniżyła wieku dla swojego celu politycznego, to zakładam że każda z powyższych

e przeciętny odbiorca Wyborczej, Newsweeka i TVNu zdążył to zauważyć dopiero, gdy jego ulubione media zaczęły o tym trąbić - bo nie ich opcja rządzi.


sprowadzenie całej arugmentacji do hurr durr tvn. proszę cię.. może coś mądrzejszego?
@Xianist
- ktoś wreszcie wziął się na poważnie za aferę reprywatyzacyjną w Warszawie
- polityka zagraniczna, głównie w wykonaniu prezydenta, bo Waszcza to jednak powinni #!$%@?ć
- uszczelnienie VATu, wyłudzanego strumieniami za PO
To są pierwsze z brzegu przykłady.
Ale największa zbrodnia to to, że obniżyli wiek emerytalny xD czyli #!$%@? tam, PO może robić co chce, bo nie obniżali wieku emerytalnego.

To nie jest argumentacja hurr durr TVN, stronniczość i degrengolada
ktoś wreszcie wziął się na poważnie za aferę reprywatyzacyjną w Warszawie


Tak się na poważnie wzięli, że jedynie co robią to nakładają kary, których i tak nikt nie płaci. Teatrzyk na potrzeby wyborów samorządowych w przyszłym roku ;)

- uszczelnienie VATu, wyłudzanego strumieniami za PO


Mógłbyś wskazać dowody na to uszczelnienie?. O ile rośnie konsumpcja, a o ile VAT?

p.s uszczelnianie VATu zaczęła także PO wprowadzając plik kontrolny. No ale lepiej ulegać