Wpis z mikrobloga

Jak zakończyliście swój piątek 13-ego?

Jechałem do kumpla. Skręcam na skrzyżowaniu, wbijam dwójkę, wciskam gaz - auto nie jedzie. Patrzę - przecież bieg jest wbity, wciskam sprzeglo -> auto gaśnie. Kręci bez kompresji. Wysiadam, dzwonie po kumpla, pchamy seja na pobocze i wdepnąłem w psie gówno.

#!$%@? jego mać. Dajcie 2 plusy na pocieszenie, będę składał pierwszy rozrząd w moim życiu xD

#samochody #motoryzacja #seicento #mechanikasamochodowa #piatek13go

@Djkudlaty @oficerprowadzacy
źródło: comment_7VAVdL0KxNdGSk7sgcOITKOcVb7AbRk2.jpg
  • 61
U mnie tez w seju, #!$%@? cały olej z silnika, wszytko wyleciało przez filtr olejowy, okazalo się że kupiłem egzemplarz z wada fabryczna. Mało brakło a silnik by się zatarł
@NewEpisode Filtr to pół biedy, bo mam mokry i można go zwyczajnie wyczyścić przy pomocy płynu do kominków i myjki. Upierdliwy demontaż, ale da się bez większych problemów i za cenę płynu naprawić.

Gorzej jeśli jest jakiś problem z elektroniką lub resztą osprzętu.
@NewEpisode w210. Wkurzajaca sprawa, podobnie miałem w baleronie124 ale tam chociaż wiedziałem, że jedna żaróweczka od podświetlenia tablicy się notorycznie przepala a tu nic.
@tymc kumpel co ma alfę ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi opowiadał że też miał coś takiego, z żarówką podświetlenia tablicy. Wysiada i wszystko okej.. kumpel mi dopiero potem powiedział że mu miga jak jedzie - i to dawało błąd :D