Wpis z mikrobloga

Przeczytałem tekst o jednej z protestujących rezydentek pt. "Rezydentka (...) zemdlała nie z głodu, ale na widok Mustanga". Był tam wywiad (wideo) z panią. Z ciekawości wszedłem na profil fb a tam... cytat z Margaret Thatcher.

Chciej żeby rząd dał więcej kasy, twierdź że rząd nie ma swoich pieniędzy. #lewackalogika

#protestrezydentow #bekazlewactwa #4konserwy
źródło: comment_Iu9Zxbw4kDEDlRKNlO5kcmpAlFCqj5a6.jpg
  • 5
@L3stko: Państwo Teoretyczne, tylko w ubiegłym roku pobrało z moich dochodów na poczet tego bym mógł czuć się zdrowy i bezpieczny, ku społecznemu i mimowolnemu mojemu przyzwoleniu kilkuletnią pensję rezydenta.
Trochę mnie to #!$%@?.
@L3stko: Ale szmirowaty tekst, aż mi się rzygać zachciało. Czyli według Pana Eksperta ds. Owsiaka to, że młoda lekarka mimo wszystko stara cieszyć się życiem i marzy o Mustangu, już dyskwalifikuje jej rację? Bo według tego
„ą, ę, bułkę przez bibułkę” handlarza oponami, są to marzenia „na poziomie żony trzecioligowego piłkarza”? Nawet jeśli jakimś cudem uznałbym te jego wynurzenia za dowód na hipokryzję lekarzy rezydentów, jest to argumentacja pozamerytoryczna. Zadziwia mnie