Wpis z mikrobloga

@LaiLaiHei: Mi tam tych lekarzy jakoś szczególnie nie żal, miłośnikiem PO nie jestem, ale to co z tym krajem #!$%@? PiS, to jest #!$%@? dramat.
I jeszcze przypomnę kto płaci za TVPiS i stronę www.tvp.info: m.in. ty albo twoi rodzice. Nie Kaczyński, nie Szydło. Tzn. też się dokładają, ale już sobie porozdawali podwyżki i stać ich.
Pobierz Aironic - @LaiLaiHei: Mi tam tych lekarzy jakoś szczególnie nie żal, miłośnikiem PO n...
źródło: comment_pe0m6tJBctDlNvZtNOM4QAEtiwy9IcfC.jpg
@Aironic: Oho, PO dało głos. 8 lat mieli lekarzy w dupie, ludzi też bo nie zmieniali kwoty wolnej a teraz do rany przyłóż. XDDDDDDDDDDD
Czekam na stanowisko tych młodych lekarzy aż kopną ich w dupe za to #!$%@? mentalne XD i próbowanie politykowania na ich kręgosłupach.
@dorszcz: senat jest po to, że na 460 posłó w sejmie 3/4 nie ma pojęcia o prawie, pokrzyczą pod publiczke do kamery, a w senacie się wprowadza korekty i odsyła. Ciekawe na co tyle kasy idzie skoro senatorów jest 100 tylko. Może to koszta związane z rozbudową budynków parlamentu? Dziwne, że w tym zestawieniu schowano rok 2016.