Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski , potrzebuje waszych opinii/ rady. Chciałbym wybrać żonie perfumy na urodziny mam kilka na oku, lecz nie mogę wybrać tych jedynych. ¯\_(ツ)_/¯ Pomożecie?

#kosmetyki #mirabelkipolecajo #pokazkosmetyczke #rozowypasek #perfumy

Który perfum?

  • Paco Rabanne Olympea 10.3% (6)
  • Yves Saint Laurent Black Opium 51.7% (30)
  • Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock 5.2% (3)
  • Giorgio Armani Si 19.0% (11)
  • Lancôme La Vie Est Belle 13.8% (8)

Oddanych głosów: 58

  • 39
@PomeranianBoo: nie no, jasna sprawa, jak ktos wie jakie, to latwiej.
Choc ja akurat na zapachy np. jestem bardzo czula i zdecydowanie wole sobie sama wybrac, generalnie przy wyborze jakiegokolwiek kosmetyku zapach gra u mnie najwazniejsza role, reszta wlasciwosci - pozniej :), wiec tez bym takiego prezentu nie chciala :)
@agaja: jak lubisz cytrusy to spr aqua allegoria, a z tanszych moj swiezak (zwlaszcza zima lubie na przekor) moschino i love love- zaczyna sie bardzo grejprutowo, potem jest mniej cytrusowo, ale przyjemnie swiezo- dobre dla minimalistek.
imo si czy la vie est belle przypadną do gustu 90% kobiet. To są takie słodko-banalne zapachy, jakimi pachnie 3/4 karynek na ulicy. No są takie "bezpieczne", nie maja nic specyficznego w sobie.


@PomeranianBoo: no nie powiedziałabym, znam oba te zapachy i niedobrze mi, gdy je czuję
@PomeranianBoo: no wlasnie musze jakichs poszukac.
Ostatnio widzialam jakies cytrudwe wody toaletowe z elizabeth arden w drogerii, ale niestety z racji tego, ze malo schodza, nie bylo testerow ;/
Dzieki za info :)
@brak: bo je czujesz wszedzie, juz pewnie sobie z tego nie zdajac sprawy xd znam babke, ktora handluje tymi podrobkami perfumetkami 33ml i z tego, co mowila 90% lasek bierze te same zapachy: si, la vie est belle, opium, versace crystal noir i versace bright crystal i troche sie od nich rozniacy acqua di gio.
@brak: no wlasnie mnie green tea nie podchodza, znaczy - niby ladne, ale cos mi sie tam jednak gryzie. Jak poczuje u kogos, to ok, ale jak sobie na probe spryskalam, to dosc szybko mialam serdecznie dosc ;/
@kwiatencja: a nie wachalam tych.. Generalnie ja mam straszny problem, malo ktory zapach mi sie podoba wlasnie, czesto jakas nawet delikatna i malo wyczuwalna nuta mnie gryzie ;/

Najgorzej teraz w ciazy
@brak też ich nie znoszę, jednak większość kobiet z mojego otoczenia używa właśnie Si/LVEB/Black Opium/Olympea/Decadence, a jak ktoś woli świeże to Acqua di Gioia lub Be Delicious. Takie się właśnie podobają ()
@pinkquartz: ja właśnie też :D różowa jest cudowna, ale ostrzegam przed taką z dopiskiem "intense", dostałam kiedyś w prezencie przez pomyłkę (ekspedientka zapewniła mamę, że to to samo), dwa różne zapachy :/
Ja sie czaja na aa mandarine basilic xd


@PomeranianBoo: Korzystałam z kilku, tych najpopularniejszych, Allegorii, i wobec tego zapachu byłabym najostrożniejsza. Dla mnie ta mandarynkowa nuta jest za słodka i niedostatecznie zrównoważona pozostałymi, rześkimi. Wrażenie przy korzystaniu miałam jak przy styczności z lepkim, klejącym się do skóry syropem owocowym. Podziękuję :)

Za to Herbę Freskę można kupować w ciemno, jest przepiękna.