Wpis z mikrobloga

Znacie to uczucie, kiedy wasze marzenia spełniają się komuś innemu?

Swoje ambicje zawodowe udało mi się urzeczywistnić w połowie. Robię to, co chciałam i lubię, ale w małej, lokalnej firmie. W tej branży, jeśli ktoś myśli o rozwoju, ważne są dwie kwestie: umiejętności (które mam) i pieniądze (z tym już gorzej). Zdarzało mi się pracować za grosze czy za darmo, no bo jakoś trzeba zacząć, a może to zaprocentować w przyszłości... Ta. Znajomy z konkurencyjnej firmy ma talent w innym kierunku, jednak zaczął się angażować w to samo, co ja. Włożył w to sporo pieniędzy i... właśnie rozpoczął współpracę z firmą, o której marzyłam.

Jeśli ktoś przy mnie powie, że "pieniądze szczęścia nie dają", dostanie ode mnie w dziąsło.

#feels #gorzkiezale #przegryw #pracbaza
choochoomotherfucker - Znacie to uczucie, kiedy wasze marzenia spełniają się komuś in...

źródło: comment_CTbOwvjR2H4xfwdcl1nNoQlBZVZOPanY.jpg

Pobierz
  • 9
@choochoomotherfucker: to nie jest tak że wszystko wychodzi za pierwszym, drugim, trzecim razem. Często jest też tak że z perspektywy czasu dowiadujemy się że to czego chcieliśmy wtedy nie byłoby dla nas najlepsze dziś. Na mojej ścieżce zawodowej musiałem przeżyć kilka lat stresu i biedy żeby trafić do miejsca o którym marzyłem i z którego mogę iść dalej - tam gdzie chcę.