Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie zastanawia? PIS wrzeszczy na robienie sobie zdjęć przy drogich samochodach oraz wpieprzanie kawioru i picia szampana na urodziny czy pojechania na praktyki do innego kraju.
To gdzie to wstawanie z kolan? Gdzie dobra sytuacja materialna? Gdzie te pieniądze jeśli wydatek rzędu 300 zł na urodziny jest traktowany jako zajebisty #!$%@? luksus? (tak, tak partyjni klakierzy, zdjęcia tego złego burżuja co jadł kawior i pił szampana to kosztowały go ze 300 zł, natomiast wasi pracodawcy rozpieprzają się po ulicach samochodami za tysiące)
Tu już nie chodzi o to że ten rząd uprawia najgorszy rodzaj propagandy, większym problemem jest to że nie potrafią nawet robić jej porządnie. A jesli mając swoje własne media i dziennikarzy nie potrafią nawet uprawiać propagandy to na czym oni się niby znają? A to że ludzie faktycznie ich słuchają i dają się naszczuć na innych ludzi jest po prostu smutne i bynajmniej nie świadczy o tym że ta propaganda jest mocna. Porównywanie ich do propagandy PRL to bzdura, byłym komuchom coś przynajmniej wychodziło.
#neuropa ##!$%@? #bekazpisu #propaganda
  • 7
@Skyworld: Dojebują się naprawdę dobrych ludzi. Jeżeli nie ma do czego się #!$%@?ć, trzeba #!$%@?ć się fotki z kawiorem, super autem, ajfona i czegokolwiek innego, co jest w zasięgu każdego człowieka w tym kraju. Tak samo mityczne ośmiorniczki (60zł w tamtej knajpie). Ale te #!$%@? rządowe nie wygrają tego starcia, bo my sobie na to nie pozwolimy.

Aha, na FB mam zdjęcie z bolidem F1. Jakby co to jest ono moje,
@Zgredzimierz: Dla mnie to ta sama klika. W Nowoczesnej są nowe i wykształcone twarze (nie mówię o Petru, który mnie ani ziębi, ani grzeje) i na nich powinienem głosować, jak ostatnio. A tu wypada na PO, żeby nie wywalać głosu jak niektórzy na Korwina. Prawie 5% wyrzucili do kosza. XD